Oferta pracy

Administrator IT

Unum Życie TUiR S.A.

aleja Jana Pawła II 17

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i analiza incydentów/problemów związanych z działaniem aplikacji (2 linia wsparcia).

  • Zarządzanie aplikacjami biznesowymi oraz procesem ich uaktualniania we współpracy z Inżynierem ds. konfiguracji.

  • Zapewnienie właściwego poziomu świadczenia usług IT w obszarze aplikacji.

  • Wdrożenie zmian / poprawek w aplikacjach na podstawie analizy incydentów, ich testowanie oraz wdrożenie na produkcję we współpracy z Inżynierem ds. konfiguracji.

  • Współpraca z wewnętrznym Klientem biznesowym.

  • Współpraca z dostawcami wewnętrznymi jaki i zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami na serwerach IIS.

  • Podstawowa znajomość języka SQL i pracy z bazami danych (MSSQL, Oracle).

  • Samodzielność, inicjatywa i dynamika w działaniu.

  • Zorientowanie na cel.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu i z wymagającym klientem.

  • Skrupulatność i dokładność przy wykonywanych zadaniach.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Jira, Octopus, TeamCity, BitBucket, Enterprise Architect.

  • Doświadczenie w pracy w metodyce DevOps.

  • Umiejętność pisania skryptów Powershell.

  • Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami Java (Tomcat).

  • Znajomość biblioteki ITIL.

  • Umiejętność koordynowania pracy kilku osób.

  • Doświadczenie pracy w branży ubezpieczeniowej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne