Oferta pracy

Administrator IT

ROHLIG SUUS Logistics S.A

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymywanie środowiska MS Windows up2date

  • Automatyzacja codziennych zadań utrzymaniowych

  • Podnoszenie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury MS

  • Wdrażanie i utrzymywanie nowych rozwiązań MS

  • Aktywne uczestniczenie w projektach rozwojowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zarządzaniu środowiskiem MS

  • Znajomość MS Admin Center

  • Znajomość rozwiązań (prot. TCP/IP, DNS, DHCP, PKI, WSUS, ISS, WAP, ADFS)

  • Znajomość środowiska O365/Exchange Online/Sharepoint/Teams

  • Praktyczna znajomość Powershell

  • Doświadczenie w środowisku chmurowym Azure

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Prawo jazdy kat. B

  • Mile widziana znajomość środowiska MS Dynamics oraz systemu AirWatch

To oferujemy

  • Opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa

  • Umowa o pracę

  • Szeroka baza szkoleń

  • Dofinansowanie do wypoczynku i do nauki języka angielskiego

  • Realne perspektywy awansu np. poprzez udział w rekrutacjach wewnętrznych

  • Możliwość dodatkowego wynagrodzenia w przypadku polecenia do pracy znajomych

  • Wsparcie merytoryczne zespołu

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • narzędzia pracy

Od 30 lat dostarczamy naszym klientom efektywne rozwiązania

w zakresie zarządzania logistyką i globalnymi łańcuchami dostaw.

Zatrudniamy ponad 1700 pracowników w 30 oddziałach w Polsce i Europie.

Nasze wartości to innowacyjność, partnerstwo i ciągłe doskonalenie się.

Przewiń do profilu firmy