Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Trend Energy Solutions S.A.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Windows Server

  • TCP/IP

Mile widziane

  • PSQL

  • Azure Cosmos DB

  • DevOps

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie środowiskiem serwerowym, usługą Office 365 oraz systemami wewnętrznymi

  • zarządzanie i konfiguracje sieci

  • nadzór nad infrastrukturą sieciową

  • instalacja i konfiguracja aplikacji biznesowych, systemów operacyjnych Windows oraz urządzeń sieciowych

  • utrzymywanie systemów baz danych

  • rozwiązywanie problemów użytkowników w zakresie sprzętu i oprogramowania

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach z systemami operacyjnymi Linux/Unix/Windows

  • znajomość Microsoft365, Active Directory

  • doświadczenie w zarządzaniu i rozwoju infrastruktury sprzętowej

  • znajomość zagadnień związanych z wirtualizacją, poparta znajomością jednego z rozwiązań (Proxmox)

  • znajomość koncepcji VPN, poparta znajomością jednego z rozwiązań (np. OpenVPN)

  • mile widziane doświadczenie w administrowaniu platformą Azure

  • znajomość podstawowych zagadnień sieciowych (np. DNS, DHCP, SMB, L2, L3), PowerShell, Bash

To oferujemy

  • pracę z udziałem najnowszych technologii

  • możliwość rozwoju w wielu obszarach

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • zgrany zespół

Trend Energy Solutions S.A. jest spółką z grupy Trend Glass renomowanego producenta wysokiej jakości produktów szklanych, którego odbiorcami są klienci w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych.. Spółka Trend Energy Solutions S.A. jest firmą dedykowaną do zarządzania dostawami energii elektrycznej oraz gazu ziemnego w ramach grupy kapitałowej. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:.

Przewiń do profilu firmy