Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Antalis

  • Wołoska 5, Mokotów, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Antalis

Wołoska 5

Mokotów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Citrix

  • WMware

  • Office 365

  • Azure

  • MS SQL

Twój zakres obowiązków

  • Administracja Citrix, Office 365, Azure

  • Administracja Vmware, MS SQL

  • Zarządzanie i administrowanie infrastrukturą informatyczną organizacji (macierze, serwery Rack, serwery blade)

  • Znajomość platformy iSeries będzie dodatkowym atutem

  • Backup środowisk

  • Bieżące administrowanie oraz utrzymanie sieci (LAN, WAN, WIFI), w tym: konfiguracja switchy, routerów, tuneli VPN

  • Rozwiązywanie problemów związanych z diagnostyką dotyczącą wydajności oraz analizy ruchu sieciowego

  • Dbanie o bezpieczeństwo infrastruktury IT, monitorowanie bezpieczeństwa sieci

  • Audyty bezpieczeństwa sieci firmowej

  • Współtworzenie dokumentacji i procedur

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku informatycznym

  • Minimum roczne doświadczenie w administracji z rozbudowaną infrastrukturą IT

  • Praktyczna znajomość technologii Citrix, WMware

  • Doświadczenie w monitorowaniu środowisk wirtualnych i fizycznych

  • Dobra znajomość budowy i administracji macierzy, serwerów Rack, serwerów blade

  • Praktyczna wiedza w zakresie konfiguracji i monitoringu sieci (konfiguracja routerów, switchy zarządzanych, AP)

  • Znajomość administracji i konfiguracji technologii/systemów Fortigate lub Cisco

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów i usług

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność rozwiązywania problemów

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowym środowisku

  • Wsparcie doświadczonego zespołu

  • Udział w międzynarodowych projektach

  • Duża samodzielność

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Prześlij nam swoją aplikację

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj naszą firmę oraz projekty, jakie realizujemy

4

Podejmuj decyzję i dołącz do zespołu Antalis Poland

Antalis

Antalis jest członkiem Kokusai Pulp & Paper Group, światowego lidera w dystrybucji papierów, opakowań i komunikacji wizualnej z siedzibą w Japonii.

W Europie i Ameryce Łacińskiej Antalis jest wiodącym dystrybutorem B2B produktów i usług w zakresie artykułów papierniczych i opakowań przemysłowych, a także numerem dwa w dystrybucji mediów wizualnych z globalną sprzedażą 2,1 miliarda euro w 2019 roku.

Firma Antalis z siedzibą w Paryżu (Francja) działa w 31 krajach, obsługując ponad 110 000 klientów, zatrudniając 4 000 pracowników i oferując rozwiązania e-commerce.

Nasze 103 centra dystrybucyjne, działające w ramach najwyższych standardów odpowiedzialności ekologicznej, zapewniają światowej klasy obsługę z ponad 11 000 dostawami dziennie.

Chcecsz dowiedzieć się więcej - odwiedź stronę www.antalis.pl

Przewiń do profilu firmy