Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

SHIM-POL

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Hyper-V

  • Windows Server

  • Active Directory

  • Exchange

Mile widziane

  • MS SQL

  • Azure

  • Fortinet

  • Qnap

  • Microsoft 365

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, konfiguracja i monitoring infrastruktury serwerów Microsoft Windows (2016/2019) i Exchange, infrastruktury sieciowej, wirtualizacji Hyper-V.

  • Projektowanie i wdrażanie modyfikacji oraz poprawek systemowych.

  • Wspieranie projektów rozwoju oprogramowania oraz infrastrukturalnych.

  • Planowanie, rozwijanie i egzekwowanie standardów, procedur i polityk dla systemów.

  • Tworzenie instrukcji i skryptów administracyjnych.

  • Utrzymanie aktualnej dokumentacji systemów informatycznych.

  • Zarządzanie incydentami, kontrola realizacji zgłoszeń i zadań w powierzonym obszarze.

  • Lokalne i zdalne wsparcie techniczne dla pracowników.

  • Samodzielność i odpowiedzialność w rozwiązywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Bardzo dobra znajomość systemów Windows Server (Active Directory) oraz ról (GPO,IIS,DNS,DHCP) na poziomie administracyjnym.

  • Dobra znajomość środowiska O365/Exchange On-Prem /Teams na poziomie administracyjnym.

  • Umiejętność administracji środowiskami wirtualnymi Hyper-V.

  • Znajomość macierzy dyskowych NAS na poziomie administracyjnym (preferowane rozwiązania Qnap).

  • Znajomość systemów backupu (preferowane Nakivo).

  • Umiejętność tworzenia procedur i dokumentacji.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole.

  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Znajomość w zakresie administracji bazami danych MSSQL.

  • Znajomość rozwiązań z rodziny Fortinet (Fortigate,Fortimail,FortiEMS).

  • Posiadanie stosownych certyfikatów.

  • Znajomość systemów GNU/Linux, na podstawowym poziomie administracyjnym.

  • Doświadczenie w środowisku chmurowym Azure.

  • Doświadczenie z zakresu bezpieczeństwa IT.

  • Prawo jazdy kat. B.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 4

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Skład zespołu

  • administrator IT

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie na życie)

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Pracę w przestronnym biurze w dogodnej lokalizacji (Warszawa - Bielany)

  • Pełne wyposażenie stanowiska pracy

  • Codziennie pyszna kawa z ekspresu ciśnieniowego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

SHIM-POL

Firma SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna, należy do czołówki dystrybutorów aparatury analitycznej w Polsce, od 36 lat jest wyłącznym przedstawicielem firmy Shimadzu z siedzibą główną w Kioto w Japonii. SHIMADZU jest producentem urządzeń analitycznych dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. Korporacja założona w 1875 roku, działa obecnie w 70 krajach świata i zatrudnia ponad 5000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy