Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

e-Xim IT S.A.O firmie

  • Posag 7 Panien 1
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

e-Xim IT S.A.

Posag 7 Panien 1

Warszawa

Firma e-Xim IT S.A. jest specjalistyczną firmą informatyczną, oferującą rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów zarządzania usługami wg ITIL®, transformacji cyfrowej, rozwoju aplikacji oraz automatyzacji procesów. e-Xim IT oferuje rozwiązania wiodących światowych producentów oprogramowania, jest Partnerem takich liderów światowych rozwiązań, jak ServiceNow (Enterprise Service Management) czy Automation Anywhere (Robotic Process Automation).

Kogo szukamy:

Aktualnie, w związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydata na stanowisko Administratora IT.

Zadania na stanowisku:

  • Administrowanie systemami i siecią serwerów IT (Atlassian, Kubernetes, Fortigate, AD, LDAP, LAN),
  • Administrowanie pierwszą linią wsparcia dla naszych Klientów,
  • Rozwijanie systemów, zgodnie z nowymi wymaganiami,
  • Wyszukiwanie i testy nowych, dostępnych rozwiązań,
  • Integracja wybranych komponentów,
  • Monitorowanie systemów produkcyjnych,
  • Automatyzacja rutynowych operacji,
  • Gromadzenie i dzielenie się wiedzą w formie warsztatów i szkoleń,
  • Wsparcie w rozwoju systemów.

Wymagania:

  • Znajomość technologii: JIRA, Confluence, Bitbucket, Jenkins, Docker, Kubernetes, Windows Server, Fortigate, AD, LDAP, Office 365,
  • Praktyczna znajomość Linuxa (CentOS, Debian), sprzętu i sieci LAN,
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznych,
  • Chęć rozwoju w roli Administratora IT,
  • Preferowana znajomość systemu ServiceNow.

Co oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Przyjazną atmosferę pracy w zespole Profesjonalistów,
  • Możliwość poznania nowoczesnych trendów i technologii na rynku IT,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, osobistego, społecznego, uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Pracę na pełny etat w oparciu o B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity pozapłacowe (opieka medyczna LUX MED, karta MultiSport, ubezpieczenie na życie, lekcje języka angielskiego),
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Tryb pracy:

  • Praca stacjonarna w Warszawie (w okresie pandemii hybrydowa)

Ogłoszenie archiwalne