Ta oferta pracy jest nieaktualna od 28 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 20.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Parker Lane Polska Sp. z o.o.

    Międzynarodowa firma z siedzibą w Londynie, poszukuje osoby na stanowisko administratora IT do wsparcia naszego dynamicznie rozwijającego się zespołu w biurze w Warszawie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne zadania:

    • Administracja i konserwacja infrastruktury sprzętowej,
    • Administracja oraz konfiguracja sprzętu sieciowego, serwerów,
    • Administracja systemów, baz danych,
    • Pomoc w zarządzaniu stronami WWW,
    • Bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie: oprogramowania systemowego, użytkowego, sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz  sieci komputerowych,
    • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników,
    • Instalacja i konfiguracja sprzętu komputerowego,
    • Czuwanie nad bezpieczeństwem systemów IT,
    • Zarządzanie stanem magazynowym oraz środkami trwałymi IT,
    • Wsparcie i szkolenia użytkowników w obsłudze systemów informatycznych (<50 użytkowników),
    • Usuwanie usterek i awarii sieci komputerowej oraz zapewnienie bezawaryjności funkcjonowania sieci komputerowej.

    Wymagania:

    • Doświadczenie w zakresie technologii informatycznych i administrowaniu systemami informatycznymi,
    • Minimum roczne doświadczenie w dziale wsparcia technicznego IT,
    • Dobra znajomość budowy sprzętu komputerowego (komputery, laptopy, drukarki) oraz podstawowych elementów konfiguracji,
    • Znajomość systemów operacyjnych,
    • Znajomość serwerów WWW,
    • Znajomość konfiguracji aplikacji MS Outlook, Skype oraz funkcji programów MS Word, MS Excel,
    • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją i utrzymaniem sieci LAN/WAN i Wi-Fi,
    • Umiejętności analitycznego myślenia,
    • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne, w tym komunikacja z innymi działami zgłaszającym usterki systemu lub sprzętu
    • Bardzo dobrej organizacji pracy,
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym, umożliwiającym swobodną komunikację oraz terminologii technicznej,
    • Nastawienie na skuteczność oraz terminowość rozwiązywania zadań.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na umowę o pracę,
    • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze w międzynarodowym środowisku.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Parker Lane Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Waszawie przy ul. Posag 7 Panien 1  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Parker Lane Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Waszawie przy ul. Posag 7 Panien 1  Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Parker Lane Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Waszawie przy ul. Posag 7 Panien 1 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.