Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-04-05

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    United Oilfield Services (www.uos.pl) to firma serwisowa oferująca szeroki zakres usług związanych z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej. Najnowocześniejszy, unikalny w skali światowej sprzęt oraz wiedza i doświadczenie naszych specjalistów, pozwalają nam na oferowanie usług wiertniczych na najwyższym poziomie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:
    Administratora IT
    Miejsce pracy: Warszawa
    Nr ref. IT/2019

    Zakres obowiązków:

    • Monitorowanie oraz zapewnienie ciągłości działania sieci oraz usług informatycznych
    • Instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania
    • Utrzymanie i rozwój środowiska IT obsługującego wszystkie systemy firmy
    • Ciągła optymalizacja wydajności i dbałość o dostępność systemów i zasobów IT
    • Reagowanie na wszelkie ostrzeżenia i błędy systemów IT
    • Monitorowanie wykonania kopii zapasowych
    • Administracja uprawnieniami i dostępem do zasobów IT
    • Współudział w opracowywaniu i wdrażaniu procedur wewnętrznych IT
    • Zgłaszanie wszystkich spostrzeżonych nieprawidłowości i zagrożeń funkcjonowania serwerów, systemów i danych oraz ich bezpieczeństwa
    • Prowadzenie i utrzymanie dokumentacji środowiska IT
    • Bezpośrednie wsparcie informatyczne użytkowników

    Wymagania:

    • Min. 5 lat doświadczenia w IT
    • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
    • Znajomość zagadnień sieciowych LAN, WAN (VPN, VLAN, WiFi)
    • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa IT
    • Znajomość technologii wirtualizacyjnych (Hyper-V, VMware)
    • Znajomość rozwiązań firmy Microsoft (Active Directory, GPO)
    • Umiejętność konfiguracji i obsługi sprzętu i oprogramowania
    • Znajomość zagadnień administracyjnych Windows
    • Znajomości obsługi serwerów baz danych MS SQL 2000-2016
    • Samodzielność

    Oferujemy:

    • Praca w Centrum Warszawy
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w oparciu o świadczenie usług (pełen etat)
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)
    • Pełną wyzwań pracę w rozwijającej się szybko organizacji
    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z numerem referencyjnym w tytule klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez United Oilfield Services S.A. moich danych osobowych podanych w niniejszej aplikacji do celów bieżącej rekrutacji oraz rekrutacji prowadzonych w przyszłości przyjmując jednocześnie do wiadomości, że przedmiotowa zgoda może być cofnięta w każdym czasie”.

    Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
    Administratorem Pana/i danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest United Oilfield Services S.A. z siedzibą w Warszawie (00-848), ul. Żelazna 59/404. Pana/i dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych. Przysługuje Panu/i prawo dostępu do treści danych i ich przenoszenia, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, żądania zaprzestania przetwarzania danych, a także cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom w Grupie kapitałowej, w skład której wchodzi United Oilfield Services S.A. oraz instytucjom upoważnionym z mocy prawa. Państwa dane nie będą podlegały profilowaniu. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych do państwa trzeciego. Dokumenty aplikacyjne kandydatów w danym procesie rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny do realizacji procesu rekrutacji lub do czasu cofnięcia zgody przez kandydata w zakresie w jakim udzielono zgody, po tym okresie będą niszczone. W przypadku wyrażenia zgody na rozpatrywanie dokumentów aplikacyjnych w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dane będą przechowywanie przez okres 1 roku.

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.