Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Oleofarm Sp. z o.o.O firmie

Oleofarm Sp. z o.o.

Mokronoska 8

Wrocław

Oleofarm jest firmą skoncentrowaną na badaniach, produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości suplementów diety, dietetycznych środków specjalnego przeznaczenia medycznego, surowców farmaceutycznych oraz zdrowej żywności, w tym olejów zimno tłoczonych. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, których łączy zaangażowanie, zaufanie, szacunek oraz porozumienie i świadomość wspólnych dążeń i celów.

 Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

  • Utrzymywanie i zarządzanie architekturą serwerową (fizyczną i wirtualną Vmware) opartą na systemach z rodziny Windows Server, Linux;
  • Zarządzanie Active Directory;
  • Zarządzanie bezpieczeństwem serwerów, kontrola uprawnień użytkowników, analiza ryzyka;
  • Utrzymywanie i zarządzanie infrastrukturą sieciową (routery, switche itp.);
  • Monitorowanie stanu i wydajności serwerów;
  • Zarządzanie firmowym Firewall’em (np. UTM Fortigate);
  • Zarządzanie kopiami bezpieczeństwa danych / serwerów (np. Veeam Backup);
  • Wsparcie techniczne użytkowników końcowych;
  • Administracja systemem klasy ERP;
  • Zarządzanie usługami DNS, DHCP, FileServer, PrintSerwer, WSUS;
  • Administracja bazami danych (np. Oracle, MS SQL, PostgreSQL);
  • Administracja i zarządzanie infrastrukturą SAN (macierze, switche SAN itp.);
  • Projektowanie oraz wdrażanie nowych rozwiązań IT;
  • Zarządzanie systemem monitoringu infrastruktury (np. Nagios, Zabbix itp.);
  • Administracja systemem A V.

Nasze oczekiwania:

  • Ukończone studia na kierunku IT;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata;
  • Znajomość zagadnień dotyczących sieci komputerowych (LAN, WAN, SAN);
  • Znajomość VMware ESX Server – warunek konieczny;
  • Znajomość oprogramowania serwerowego (Windows, Linux), usług Active Directory, DNS, DHCP, Print Server, File Server, WSUS;
  • Znajomość macierzy dyskowych;
  • Znajomość systemów do monitoringu infrastruktury IT;
  • Znajomość obsługi urządzeń klasy UTM (mile widziane Fortigate);
  • Znajomość narzędzi do kopii bezpieczeństwa (Veeam backup);
  • Znajomość administracji usługą Office365;
  • Znajomość administracji bazami danych (Oracle, PostgreSQL, MS SQL Server) - mile widziane;
  • Znajomość systemów klasy ERP – mile widziane.
W zamian oferujemy:
  • Rozwój zawodowy w polskiej firmie o rozpoznawalnej pozycji na rynku;
  • Niekorporacyjne środowisko pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Odpowiedzialną i ciekawą pracę w miłym i doświadczonym zespole.

Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Oleofarm sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (52-407), ul. Mokronoska 8. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą przez okres aktualnej rekrutacji oraz jeżeli wyraziła Pani/Pan zgodę przez okres przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 1 roku. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]

Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, żądania zaprzestania przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie poprzez złożenie stosownej dyspozycji w siedzibie, pisemnie lub elektronicznie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego - Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie przez Administratora Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami Kodeksu Pracy oraz przepisów wykonawczych jest dobrowolne, ale niezbędne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne