Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

Spaceone Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie zgłoszeń od klientów końcowych.

  • Rozwiązywanie zgłoszonych przez użytkowników problemów technicznych.

  • Naprawa uszkodzeń i modernizacja sieci lokalnej.

  • Udział w projektach aktualnie realizowanych przez Dział Wsparcia Technicznego IT.

  • Praca w ramach I/II linii wsparcia.

  • Uzupełnianie realizowanych zgłoszeń w HelpDesk‘u.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość systemów Windows 7/8/10. Umiejętność instalacji/konfiguracji.

  • Średnio zaawansowana znajomość konfiguracji sieci lokalnej oraz umiejętność zarabiania kabli i gniazd sieciowych.

  • Umiejętność rozwiązywania problemów użytkowników końcowych.

  • Umiejętność współpracy i komunikacji z klientami w ramach I/II linii wsparcia.

  • Podstawowa znajomość Windows Server 2012/2016 oraz zarządzania kontami w ramach Active Directory.

  • Wysoka kultura pracy, umiejętność radzenia sobie ze stresem.

Mile widziane

  • Podstawowa wiedza z zakresu administracji baz danych MS SQL 2012, 2016, 2017

  • Prawo jazdy kategorii B

  • Podstawowa znajomość Oracle Siebel

To oferujemy

Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej. Formę zatrudnienia dostosowujemy do potrzeb pracownika (b2b lub umowa o pracę). Przywiązujemy wagę do rozwoju zawodowego pracownika, zapewniając dużą swobodę w samodoskonaleniu oraz wsparcie finansowe w wybranych szkoleniach. Gwarantujemy niekorporacyjną atmosferę pracy.