Oferta pracy

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Docker

  • Klaster swarm

  • Linux debian

  • Ubuntu

  • Centos

  • Tomcat

  • Postgres

  • Mongo

  • Cassandra

  • MySQL

  • Atlassiana

  • Veeama

  • Icingi RabbitMq

  • ActiveMq

Mile widziane

  • firewall

  • UTM

  • Solr Kubernetes/OpenShift

  • Haproxy

  • Zabbix

Twój zakres obowiązków

• Udział w wewnętrznych projektach IT firmy

• Odpowiedzialność za utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerów

• Zapewnienie ciągłości działania usług i systemów informatycznych

• Monitorowanie infrastruktury IT

• Współpraca z innymi zespołami

• Udział w wielu ciekawych i ambitnych projektach

• Praca w zespole specjalistów o dużym doświadczeniu

Korzyści związane ze stanowiskiem:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Elastyczne godziny pracy

• Praca zdalna 2 dni w tygodniu

• Laptop, telefon.

• Kultura organizacyjna oparta na przyjaznej pomocy i dzieleniu się wiedzą.

Nasze wymagania

• Bardzo dobra znajomość docker`a, klastra swarm

• Bardzo dobra znajomość systemu Linux debian, ubuntu, centos

• Bardzo dobra znajomość Tomcat

• Ansible pozwalająca na samodzielne automatyzowanie pracy

• Jenkins pozwalająca na swobodne poruszanie się i pisanie zadań

• Postgres, Mongo, Cassandra, MySql

• VMware na poziomie UI i swoboda w jego administracji

• Bardzo dobra znajomość Atlassiana, Veeama, Icingi

• RabbitMq, activeMq – klastry

• firewall UTM

• Solr

• Kubernetes/OpenShift

• Haproxy

• Zabbix

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • ubezpieczenie lekowe – 80% rabatu na leki na receptę

  • karta sportowa

  • karty upominkowe

  • dostęp do platformy z ebookami i audiobookami

Etapy rekrutacji
1

ROZMOWA TELEFONICZNA

2

SPOTKANIE

Polska Grupa Farmaceutyczna S.A., POLSKA GRUPA FARMACEUTYCZNA JEST JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH FIRM W OBSZARZE DYSTRYBUCJI I OCHRONY ZDROWIA W POLSCE, , Przez 30 lat łączymy producentów z farmaceutami. Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną, należącą do największej grupy spółek z sektora ochrony zdrowia w Polsce, Grupy Pelion.

Przewiń do profilu firmy

*Pelion Healthcare Group to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA- sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.