Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator IT

DAVITA sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie techniczne dla użytkowników końcowych w zakresie: usuwania i naprawy błędów na stacjach roboczych, w środowisku Windows;

  • Wsparcie i zarządzanie urządzeniami sieciowymi;

  • Zarządzanie uprawnieniami użytkowników dla dostępów aplikacyjnych i domenowych;

  • Współpraca z Zespołami wewnętrznymi i dostawcami zewnętrznymi w zakresie identyfikacji błędów zgłaszanych przez użytkowników;

  • Przygotowywanie poradników i instrukcji dla użytkowników końcowych odnośnie udostępnianych narzędzi i wprowadzanych rozwiązań;

  • Obsługa systemu ITSM, w którym rejestrowane są uwagi i zgłoszenia błędów;

  • Realizacja zadań w oparciu o przekazane wytyczne, zgodnie z normami i standardami obsługi ustanowionymi przez firmę;

  • Przygotowanie i konfiguracja stacji roboczych użytkowników (przygotowanie stanowiska pracy, aktualizacje systemów Windows, naprawy sprzętów, utylizacja wycofanych maszyn).

Nasze wymagania

  • Minimum rok doświadczenia na takim samym lub podobnym stanowisku;

  • Znajomość zagadnień związanych z obsługą i administracją serwerami w środowisku Windows;

  • Umiejętność posługiwania się rozwiązaniem Citrix;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania i tworzenia dokumentacji technicznej;

  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • Umiejętność analitycznego myślenia;

  • Nastawienie na pomoc użytkownikowi i rozwiązanie problemu.

To oferujemy

  • Bezpieczne i stabilne warunki pracy;

  • Samodzielne stanowisko, ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz jasną ścieżkę kariery;

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia;

  • Bardzo dynamiczne środowisko pracy;

  • Możliwość pracy zdalnej i elastyczne godziny pracy;

  • Ubezpieczenie na życie;

  • Dobrą atmosferę i pomocny zespół.

Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

DaVita Polska jest oddziałem firmy DaVita HealthCare Partners Inc. zajmującym się dializoterapią.

Jako wiodący dostarczyciel usług nefrologicznych w Stanach Zjednoczonych, koncentrujemy swoje wysiłki na stworzeniu najlepszej społeczności zajmującej się opieką zdrowotną na świecie.

W Polsce zarządzamy 69 ośrodkami, zatrudniamy ponad 1500 pracowników, na co dzień otaczamy opieką prawie 4000 pacjentów.

Nasze podstawowe wartości to: doskonałość usług, spójność, zespołowość, nieustatnny rozwój, odpowiedzialność, satysfakcja, radość.

Przewiń do profilu firmy