Ta oferta pracy jest nieaktualna od 114 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi klientami.

    Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

    W tej chwili poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Wrocław

    Obowiązki:

    • Administracja, rozwijanie i utrzymanie systemów Linux
    • Rozwijanie narzędzi do monitorowania infrastruktury
    • Utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności usług
    • Projektowanie, wdrażanie poprawek oraz monitorowanie wydajności i błędów
    • Efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
    • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa serwerów
    • Tworzenie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa i kopiami zapasowymi
    • Opracowywanie dokumentacji technicznej
    • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu opracowywania najlepszych rozwiązań dla pojawiających się wymagań

    Wymagania:

    • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Praktyczne doświadczenie w administracji systemów
    • Doświadczenie w pracy z serwerami Web (Nginx / Apache)
    • Umiejętność zarządzania bazami danych (MySQL / PostgreSQL / MSSQL)
    • Znajomość protokołów sieciowych i umiejętność
    • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów
    • Bogata wiedza i doświadczenie w pracy z technologiami wirtualizacji (KVM, VMware)
    • Praktyczna znajomość języków skryptowych
    • Mile widziane doświadczenie w konfiguracji serwerów aplikacyjnych JEE
    • Kreatywność
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków

    Oferujemy:

    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata
    • Przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów
    • Swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Pakiet socjalny
    • Udział w ciekawych projektach.
    • Możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia
    • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony specjalistów

    Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

    Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".