Ta oferta pracy jest nieaktualna od 15 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator IT

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 03.01.2018

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Jesteśmy kancelarią prawną stworzoną przez zespół prawników wyróżniający się gruntowną wiedzą prawniczą, zaangażowaniem oraz dbałością o relacje z naszymi klientami.

Staramy się dopasować do oczekiwań rynku, zatrudniając ekspertów z różnych dziedzin prawa, zarządzania oraz ekonomii.

W tej chwili poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

  • Administracja, rozwijanie i utrzymanie systemów Linux
  • Rozwijanie narzędzi do monitorowania infrastruktury
  • Utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności usług
  • Projektowanie, wdrażanie poprawek oraz monitorowanie wydajności i błędów
  • Efektywne rozwiązywanie pojawiających się problemów
  • Zapewnienie wysokiego poziomu bezpieczeństwa serwerów
  • Tworzenie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa i kopiami zapasowymi
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy w celu opracowywania najlepszych rozwiązań dla pojawiających się wymagań

Wymagania:

  • Minimum 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczne doświadczenie w administracji systemów
  • Doświadczenie w pracy z serwerami Web (Nginx / Apache)
  • Umiejętność zarządzania bazami danych (MySQL / PostgreSQL / MSSQL)
  • Znajomość protokołów sieciowych i umiejętność
  • Znajomość zagadnień dotyczących bezpieczeństwa systemów
  • Bogata wiedza i doświadczenie w pracy z technologiami wirtualizacji (KVM, VMware)
  • Praktyczna znajomość języków skryptowych
  • Mile widziane doświadczenie w konfiguracji serwerów aplikacyjnych JEE
  • Kreatywność
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Cierpliwość i dokładność w wykonywaniu obowiązków

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Stabilność zatrudnienia i umowę dopasowaną do potrzeb Kandydata
  • Przejrzystą ścieżkę kariery i system benefitów
  • Swobodną atmosferę pracy w zgranym zespole
  • Pakiet socjalny
  • Udział w ciekawych projektach.
  • Możliwości rozwoju i zdobywania cennego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę i wsparcie ze strony specjalistów

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w dokumentach aplikacyjnych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)".