Logo Pracuj.pl

Administrator IT

Credit Agricole Bank Polska S.A.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Unix

  • AIX

  • Red Hat

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie złożonymi środowiskami aplikacji bankowych
  • Aktywny udział w integracji projektów IT ze środowiskami rozwojowymi banku (w tym automatyzacja testów integracyjnych)
  • Wykonywanie instalacji zmian, nowych wersji aplikacji, konfiguracja aplikacji, automatyzacja zdarzeń na środowiskach
  • Rozwiązywanie incydentów, problemów związanych z działaniem powierzonych systemów aplikacyjnych
  • Utrzymanie wysokiej dostępności i wydajności powierzonych systemów aplikacyjnych
  • Analiza błędów, logów, komunikacji między endpointami
  • Współpraca z dostawcami w zakresie administrowanych systemów
  • Wsparcie dla uczestników procesów rozwojowych systemów informatycznych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, elektronicznym lub pokrewnym
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku o podobnym profilu
  • Podstawy jednego z języków: Java, Python, C#, Powershell, Bash
  • Znajomość relacyjnych baz danych (Oracle) i języka PL/SQL na poziomie eksploatacyjnym
  • Znajomość systemów operacyjnych z rodziny Unix (AIX, Red Hat), Linux, Windows Server
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację z dostawcami oraz sprawne posługiwanie się dokumentacją techniczną
  • Wysokie umiejętności interpersonalne, w szczególności praca w zespole oraz komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia, skrupulatność i odpowiedzialność
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Nastawienie na zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w sektorze finansowym
  • Znajomość metodyki ITIL
  • Znajomość MS SQL Analysis Services i MS SQL Reporting Services
  • Znajomość technologii aplikacji mobilnych
  • Znajomość technologii middleware (WebLogic, WebMethods, JBoss, WildFly

To oferujemy

  • Współpracę ze specjalistami wszystkich obszarów bankowości w ponad 500 osobowym Pionie IT
  • Możliwość kreowania architektury korporacyjnej w bankowości
  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań IT w obszarze bankowości
  • Możliwość wymiany doświadczeń w ramach międzynarodowej Grupy Credit Agicole
  • Szkolenia i programy rozwojowe

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • wellbeing

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV

2

Rozmowa rekrutacyjna

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Twój Zespół:

Jesteśmy kilkudziesięcioosobowym Zespołem, który odpowiada za poprawne i stabilne działanie aplikacji bankowych dostępnych w placówkach bankowych oraz w kanale internetowym/mobilnym. Twoje działania będą silnie wspierały działalność operacyjną Banku i będą miały istotny wpływ na jego wizerunek. Równolegle jesteśmy zaangażowani w realizację i wdrażanie nowych rozwiązań dla naszych Klientów. W związku z rozwojem organizacji, szukamy obecnie kilku osób, które pomogą nam dbać o stabilność systemów systemy oraz zwiększyć wolumen obsługiwanych projektów.

Programy dla pracowników

  • Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień.
  • Dzielmy się wiedzą funkcjonuje w naszym banku od 2010 roku, kiedy powstała idea projektu który miał połączyć potrzebę zgłębiania specjalistycznej wiedzy bankowej z pasją osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem.
  • MOVE&CO - rozwijamy i inspirujemy naszych managerów bo MOVE&CO to Managment, Opportunities, Values, Engagement & Connect, Cooperate, Co-develop, Communicate.
  • Kompas CAriery – program, który ma na celu wsparcie rozwoju i mobilności wewnątrz organizacji. Pomagamy w wyborze wewnętrznej ścieżki kariery, organizujemy szkolenia i wspieramy w przygotowaniu do rekrutacji wewnętrznych.

Aktualne oferty pracodawcy
Symb. ref.: AIT/10/WR

Administrator IT, zachodniopomorskie