Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator/ka Biura

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.O firmie

  • Śląska 35, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Willbud Sp. z o.o. Sp. k.

Śląska 35

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działu administracyjnego firmy,

  • organizowanie pracy biura,

  • nadzór nad obiegiem dokumentów,

  • rozliczanie klientów, kontrahentów, realizowanie przelewów,

  • współpraca i kontakt z urzędami, działem księgowym,

  • wsparcie i współpraca z innymi działami spółki,

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy,

  • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej komunikacji wewnętrznej oraz zewnętrznej.

Nasze wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • bardzo dobre umiejętności obsługi komputera, smartfonów oraz programów MS Word, Excel,

  • kontrola i realizacja rozliczeń finansowych kontrahentów, klientów i innych,

  • wykonywanie płatności, rozliczenie pensji pracowników, wystawianie faktur,

  • przygotowywanie i udzielanie odpowiedzi na pisma administracyjne, urzędowe i inne,

  • utrzymanie porządku i archiwizacja dokumentacji,

  • czuwanie nad zaopatrzeniem biura w artykuły spożywcze i biurowe,

  • nadzór nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

  • wysoka sumienność i skrupulatność, odpowiedzialność, samodzielność,

  • umiejętność pracy pod presją czasu i realizowania zadań ad hoc,

  • wysoka kultura osobista.

Mile widziane

  • znajomość branży Deweloperskiej, Nieruchomości, Budowlanej lub IT,

  • znajomość oprogramowania Comarch Optima,

  • wykształcenie wyższe - kierunki np. finanse, rachunkowość itp.,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie,

  • wysokie wynagrodzenie,

  • miłą atmosferę pracy,

  • biuro zlokalizowane nieopodal centrum Gdyni, blisko SKM, PKP i ZKM,

  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,

  • współpracę z osobami, które posiadają wysokie kompetencje.

Willbud jest dynamicznie rozwijającym się firmą deweloperską, która działa na rynku Trójmiasta i okolic. Projektujemy, a następnie realizujemy inwestycje z zakresu budownictwa jednorodzinnego i wielorodzinnego. Nasza oferta wyróżnia się dbałością o szczegóły, funkcjonalnością oraz indywidualnym podejściem do Klienta.

Przewiń do profilu firmy