Oferta pracy

Administrator/ka Biura - Recepcja

Otis Sp. z o.o.

  • Konstruktorska 13, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Konstruktorska 13

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji - pracowników, dostawców, klientów, kurierów,

  • wprowadzanie ulepszeń, innowacji, własnych pomysłów, które poprawią wygląd i funkcjonowanie biura,

  • wpływ na nową aranżację biura (salek, kuchni, korytarzy, itp.)

  • kontrolowanie utrzymania porządku w biurze,

  • bieżące zamówienia artykułów biurowych, eksploatacyjnych,

  • kontrola i rozliczanie kosztów zamówionych artykułów,

  • prowadzenie i obsługa korespondencji,

  • zakładanie dostawców w wewnętrznym systemie obiegu faktur.

Podział czasu pracy
50%

obsługa recepcji

50%

dbałość o funkcjonowanie biura i wprowadzanie innowacji :)

Nasze wymagania

  • min. 2-3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku: recepcjonista, koordynator biura, administrator biura, itp.

  • posiadasz bardzo dobrą znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel i MS Word),

  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym,

  • posiadasz bardzo dobrą organizację pracy własnej,

  • cechujesz się samodzielnością i poczuciem estetyki.

To oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 i 9.00-17.00,

  • zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony lub umowę zlecenie przez firmę zewnętrzną (w zależności od Twojego statusu czy preferencji),

  • kompleksowe wdrożenie na nowym stanowisku,

  • pakiet benefitów dodatkowych (opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, karta sportowa, bony na święta),

  • możliwość nauki języka angielskiego w jednej z naszych grup językowych,

  • możliwość dołączenia do zespołów wspierających kulturę i integrację w firmie, dzięki czemu zdobędziesz realny wpływ na swoje środowisko pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników