Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator/ka Biura/ wsparcie obsługi klientów

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Administrator/ka Biura/ wsparcie obsługi klientówNumer ref.: /449/11/2020/DP/60023

zadania

  • obsługa procesu fakturowania w programie SAP
  • tworzenie raportów oraz zestawień
  • sprawdzanie delegacji krajowych handlowców
  • obsługa sekretariatu i recepcji
  • przygotowywanie korespondencji służbowej w j.polskim oraz j.angielskim
  • nadzór nad firmami zewnętrznymi, zgłaszanie usterek
  • inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego

oczekujemy

  • wykształcenia wyższego
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - warunek konieczny (C1)
  • biegłej znajomości narzędzi Microsoft Office (Excel, Word)
  • dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy

oferujemy

  • pakiet benefitów (kartę multisport, dodatkową opiekę medyczną, dofinansowanie do urlopu)
  • stałe godziny pracy 8-16
  • możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przedłużenia
  • wynagrodzenie ok - 4.000 brutto
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne