Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator/- ka ds. Wspólnot Mieszkaniowych

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI SALAMON I POŚPIECH sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

3 3407 000 brutto / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Utrzymanie budynku, instalacji oraz terenu zewnętrznego w pełnej sprawności technicznej;

  • Koordynacja okresowych przeglądów technicznych;

  • Organizowanie niezbędnych napraw w celu zapewnienia bezawaryjnej pracy urządzeń, instalacji, wyposażenia;

  • Kontakt z Właścicielami i Najemcami kontrola zgłoszonych usterek i awarii etc.;

  • Obsługa zebrań,

  • Administrowanie dużymi wspólnotami mieszkaniowymi

  • Administrowanie nowych lub kilkuletnich budynków o wysokim standardzie

  • Ścisła współpraca z zarządcą nieruchomości oraz zarządem wspólnoty

  • Bieżąca koordynacja prac podwykonawców

  • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot

  • Pełnienie dyżurów, bieżąca obsługa mieszkańców

  • Zarządzanie dokumentacją

  • Pozyskiwanie nowych nieruchomości,

  • Praca na terenie miast: Kalisz, Ostrów .

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie technicznej obsługi budynków oraz znajomości prawa budowlanego;

  • Umiejętności rozwiązywania problemów technicznych oraz zarządzania budynkiem i infrastrukturą zewnętrzną;

  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych;

  • Bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności w zakresie organizacji pracy;

  • Zapewnienie optymalnej gospodarki ekonomicznej i finansowej nieruchomości;

  • wykonywanie wszelkich zadań jakie wynikają z zawartych umów;

  • Dyspozycyjność, samodyscyplina, samodzielność i zaangażowanie;

  • Zdolność szybkiego uczenia się;

  • Biegłej znajomości środowiska Microsoft Office (Word, Excel, Outlook);

  • Prawo jazdy kategorii B;

  • Licencja zarządcy nieruchomości – mile widziana,

  • Obsługa oprogramowania Mieszczanin - Słonie, TON, - mile widziana

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę;

  • Umowę o pracę lub umowę o współpracę

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,

  • Pakiet szkoleń i kursów podnoszących kompetencje zawodowe,

  • Nowoczesne narzędzia informatyczne do obsługi nieruchomości,

  • Auto służbowe do dyspozycji.

O nas

Zarządzanie Nieruchomościami S&P Sp. z o.o. Sp. k. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, oferującą kompleksowe usługi w zakresie zarządzania i administrowania powierzonymi nieruchomościami na terenie Kalisza, Ostrowa Wlkp., Turku, Krotoszyna i okolic.

W zarządzaniu nieruchomościami stosujemy sprawdzone procedury, które skutecznie przyczyniają się do obniżenia kosztów ponoszonych przez właścicieli, gwarantują poprawę stanu technicznego obiektów oraz wysoką jakość usług. Stawiamy na budowanie dobrych relacji z klientami i dostarczamy kompleksowe rozwiązania, które ułatwiają życie mieszkańcom.