Oferta pracy

Administrator/ka Oddziału

Otis Sp. z o.o.

  • Chodzieska 11, Jeżyce, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Chodzieska 11

Jeżyce

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa biura (im.in. korespondencja, telefony) i zapewnienie efektywnej komunikacji z pracownikami i klientami,

  • Dbanie o prawidłowy przepływ informacji i obieg dokumentów dotyczących biura,

  • Administracja procesem sprzedaży napraw oraz serwisu,

  • Ofertowanie, przygotowanie oraz zlecanie realizacji resursu oraz przeglądów specjalnych,

  • Administrowanie reklamacjami klientów,

  • Monitorowanie płatności, wspieranie procesu windykacji,

  • Zarządzanie dostawami trafiającymi do biura, troska o stan biura.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w obszarze administracji,

  • Dobra znajomość MS Office (Excel, Word, Power Point),

  • Zaangażowanie oraz odpowiedzialność za przydzielone obowiązki,

  • Systematyczność oraz dobra organizacja pracy własnej,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Otwartość na naukę i chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w środowisku o najwyższych standardach jakości i bezpieczeństwa,

  • Pracę przy realizacji różnorodnych projektów,

  • Benefity dodatkowe (opieka medyczna wraz z pakietem stomatologicznym, karta sportowa, grupowe ubezpieczenie na życie, bony na święta, nauka języka angielskiego),

  • Szkolenia umożliwiające podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • opieka stomatologiczna

  • preferencyjne pożyczki

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • program rekomendacji pracowników