Logo Pracuj.pl

Administrator/-ka Sieci i Środowiska Firewallowego

Onsiteteam

umowa o pracę
14 00017 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
16 00019 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • Specjalizacje:IT admin

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CheckPoint

  • WLAN

  • LAN

  • WAN

O projekcie

Zapraszamy do dynamicznego zespołu naszego klienta, który poszukuje wyjątkowej osoby na stanowisko Administratora/-ki Sieci i Środowiska Firewallowego w Krakowie. Jeśli jesteś pasjonatem/-tką technologii, fascynuje Cię świat sieci komputerowych oraz cyberbezpieczeństwa, to ta oferta jest dla Ciebie!

Twój zakres obowiązków

  • monitoring prawidłowego działania sieci i sprawne usuwanie awarii

  • projektowanie infrastruktur sieciowych opartych o urządzenia Aruba

  • wyszukiwanie i diagnozowaniem problemów

  • udzielaniem porad technicznych użytkownikom sieci

  • zarządzanie systemami uwierzytelniania

  • nadawanie uprawnień dostępu na podstawie zleceń

  • zarządzanie systemami WLAN/LAN/WAN

  • dbałość o bezpieczeństwo infrastruktury sieciowej

  • projektowanie i wdrażanie zabezpieczeń sieciowych

  • wdrażanie rozwiązań związanych z bezpieczeństwem systemów i danych

  • obsługa zmian w sieci LAN/WAN/WLAN

  • zarządzanie politykami bezpieczeństwa urządzeń końcowych (komputery, smartfony itp.)

  • zarządzanie politykami bezpieczeństwa na urządzeniach sieciowych (firewalle / przełączniki / access pointy)

  • przeprowadzanie testów bezpieczeństwa systemów

  • regularny przegląd zdarzeń związanych z bezpieczeństwem

  • wdrażanie i udoskonalanie reguł firewallowych

  • postępowanie z incydentami bezpieczeństwa

  • instalacja poprawek bezpieczeństwa i innych aktualizacji

  • monitoring działania usług, wykorzystania zasobów, czasu odpowiedzi, optymalizacji konfiguracji

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • praktyczna wiedza w zakresie wdrożeń rozwiązań firewall CheckPoint

  • znajomość cyberbezpieczeństwa

  • znajomość architektury sieci LAN/WLAN

  • praktyczna umiejętność obsługi i tworzenia sieci lokalnych

  • dobra znajomość języka angielskiego (minimum poziom B2)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

    To oferujemy

    • atrakcyjne wynagrodzenie oparte na Twoim doświadczeniu i wykształcenie

    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B, dostosowane do Twoich preferencji

    • możliwość częściowej pracy zdalnej (po okresie wdrożenia, ustalana indywidualnie)

    • praca w kreatywnym zespole z interesującymi projektami, gdzie Twój wkład ma znaczenie

    • dostęp do kursów i szkoleń wspierających Twój rozwój zawodowy

    Benefity

    • dofinansowanie szkoleń i kursów

    • możliwość pracy zdalnej

    • spotkania integracyjne

    • świętowanie urodzin

    • dodatkowy urlop

    Onsiteteam

    W Onsiteteam od ponad 10 lat dostarczamy specjalistów IT, którzy pracują na co dzień w lokalizacjach naszych klientów, m.in. w Warszawie, Poznaniu, Amsterdamie czy Bukareszcie. Pracujemy po to, aby łączyć najlepszych specjalistów i najciekawsze miejsca pracy z branży.

    Przewiń do profilu firmy