Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator/ka Sprzedaży

Zeszuta Sp. z o.o.O firmie

  • Garbarska 79, Radom
    Radom, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Zeszuta Sp. z o.o.

Garbarska 79

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów;

  • Prowadzenie ewidencji przebiegu pojazdów;

  • Przyjmowanie pojazdów na magazyn oraz fakturowanie;

  • Kontakt z innymi działami firmy, w szczególności z działem księgowym;

  • Przygotowywanie dokumentacji do audytów wewnętrznych i zewnętrznych;

  • Prowadzenie i nadzór nad bazą klientów w CRM;

  • Obsługa ruchu klientów wewnątrz salonu;

  • Obsługa rozmów telefonicznych oraz korespondencji.

Nasze wymagania

  • Sumienność i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków;

  • Komunikatywność, samodzielność i systematyczność w działaniu;

  • Wysoka kultura osobista;

  • Zaangażowanie i inicjatywa;

  • Chęć własnego rozwoju;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu;

  • Znajomość języka angielskiego (gwarantująca swobodne wypowiadanie się również na tematy zawodowe);

  • Prawo jazdy kat. B;

  • Dyspozycyjność;

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej nie jest wymagane.

To oferujemy

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasowym;

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie z możliwością osiągania dodatkowych prowizji;

  • Udział w szkoleniach podnoszących kompetencje;

  • Pracę w zgranym i silnie zmotywowanym zespole;

  • Opiekę medyczną.