Logo Pracuj.pl

Administrator Kontraktu

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie przepływem informacji na kontrakcie;
  • Opracowywanie i opiniowanie treści korespondencji kontraktowej, w tym roszczeń i zmian kontraktowych, przygotowywanie wszelkiej dokumentacji dowodowej;
  • Analizowanie i ocena dokumentacji kontraktowej w zakresie ryzyk dotyczących zmian kosztów i czasu realizacji;
  • Identyfikacja zdarzeń i okoliczności mających wpływ na dodatkowe koszty i czas realizacji;
  • Planowanie alternatywnych strategii rozwiązań dla negatywnych zdarzeń, unikanie i zmniejszanie negatywnych skutków zdarzeń;
  • Zabezpieczenie kontraktu w dokumentację dowodową;
  • Monitorowanie postępu prac względem harmonogramu, analizy ścieżki krytycznej;
  • Monitorowanie i kontrola kosztów kontraktu w zakresie nieprzewidzianych okoliczności, udział w przygotowywaniu wycen prac dodatkowych, zmian;
  • Merytoryczne wsparcie kontraktu;
  • Bieżąca współpraca i raportowanie do kierownictwa działu w centrali firmy;
  • Wsparcie procesów formalno-prawnych realizacji projektu współpraca z działem prawnym i technicznym;
  • Wsparcie procesów przygotowywania umów z podwykonawcami w oparciu o obowiązujące wzory;
  • Korespondencja w zakresie realizacji umów podwykonawczych, zgłaszanie podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane prawnicze;
  • Doświadczenie min. 5 lat w tym 1 kontrakt kubaturowy zrealizowany od daty rozpoczęcia do odbioru końcowego;
  • Preferowane doświadczenie zawodowe na kontraktach kubaturowych na stanowisku Administrator Kontraktu lub podobnym samodzielnym, np. jako kierownik działu specjalista ds. roszczeń i warunków kontraktu, inżynier kontraktu itp.;
  • Znajomość specyfiki umów na roboty budowlane;
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego;
  • Preferowana znajomość MS Project i pracy z harmonogramem, analiza ścieżki krytycznej;
  • Preferowana znajomość języka angielskiego;
  • Dobra organizacja pracy z umiejętnością identyfikowania priorytetów, ich analizy wraz z umiejętnością strategicznego podejścia do zidentyfikowanego problemu;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i asertywność;
  • Umiejętność pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie;
  • Umiejętność analitycznego myślenia;
  • Umiejętność perswazji i negocjacji;
  • Kreatywność i zaangażowanie w rozwiązywanie złożonych zagadnień.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie gwarantującej wysokie standardy pracy,
  • Pakiet dodatkowych świadczeń dla pracowników (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, kurs j. angielskiego),
  • Możliwość rozwoju,
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport

MOTA-ENGIL CENTRAL EUROPE S.A.

Mota-Engil Central Europe jest jedną z największych rodzimych firm budowlanych w Polsce. Spółka powstała z połączenia dwóch polskich przedsiębiorstw: Krakowskiego Przedsiębiorstwa Robót Drogowych S.A. (KPRD) oraz Przedsiębiorstwa Budowy Mostów w Lubartowie Sp. z o.o. (PBM), obecnych na lokalnym rynku już od 1949 roku.

Dziś Mota-Engil Central Europe to silna firma budowlana specjalizująca się jednocześnie w budownictwie drogowo-mostowym, kubaturowym, kolejowym, elektroenergetycznym oraz real estate. Firma posiada także kopalnię w Górce Sobockiej, gdzie zajmuje się wydobyciem oraz sprzedażą wysokiej jakości kruszyw.

Administrator Kontraktu, Gdańsk