Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator - Lider Zmiany (Magazyn)

  • Łódź, łódzkie
  • Kierownik
  • 28.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Łódź
    Fabryka Amcor Flexibles Reflex to nowoczesny obiekt znajdujący się w Łodzi przy ulicy Nowy Józefów 64D na terenie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Zajmujemy się produkcją miękkich opakowań głównie do przemysłu spożywczego.

    Twoje zadania:

    • Zarządzanie zespołem na podległej zmianie
    • Stałe usprawnianie procesów magazynowych
    • Śledzenie terminowości dostaw
    • Kontaktowanie się na bieżąco z wewnętrznymi partnerami z działów Obsługi Klienta, Planowania Produkcji oraz Magazynowania dla zapewnienia właściwej wymiany informacji
    • Przygotowywanie raportów logistycznych
    • Wprowadzanie danych logistycznych do aplikacji ERP
    • Nadzór i koordynacja operacji magazynowych w sposób umożliwiający osiąganie założonych celów efektywnościowych i jakościowych

    Czego oczekujemy:

    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników
    • Wykształcenia minimum średniego, preferowane wyższe. kierunkowe (np. logistyka)
    • Uprawnień na kierowanie wózkami widłowymi
    • Ukierunkowania na przestrzeganie zasad dotyczących bezpieczeństwa pracy
    • Gotowości do pracy w systemie zmianowym, obejmującym również weekendy
    • Umiejętności pracy w środowisku Lean Manufacturing
    • Praktycznej znajomość pakietu MS Office (Excel, Word)
    • Doświadczenia w pracy z systemami informatycznymi klasy ERP będzie dodatkowym atutem
    • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętności zarządzania zespołem
    • Umiejętności pracy pod presją czasu

    Za Twoją pracę oferujemy:

    • Atrakcyjne wynagrodzenie, atrakcyjny, wieloskładnikowy system premiowania, tzw. „trzynastkę”
    • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio w firmie
    • Pakiet dodatkowych świadczeń: świeże owoce, bony na święta, pikniki rodzinne
    • Bezpłatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie do Benefit Multisport, bezpłatne ubezpieczenie grupowe NNW
    • Dodatkowo w naszej firmie działa System Poleceń – rekomendując 3 znajomych możesz zarobić 2400 zł brutto
    • Możliwość uczestniczenia w szkoleniach językowych oraz dofinansowania do wybranych kursów, szkół
    • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego po roku pracy
    Chcesz z nami pracować?
    przyślij CV za pomocą Aplikuj

    bottom

    KLAUZULA INFORMACYJNA DLA KANDYDATA DO PRACY

    Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1) – dalej RODO, informuję, że:

    1. Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy podanych w dokumentach rekrutacyjnych jest „Amcor Flexibles Reflex” sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, Nowy Józefów 64D, 94-406 Łódź.
    2. Dane osobowe będą przetwarzane w celach udziału w procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody- kolejnych procesach rekrutacyjnych.
    3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody – również w kolejnych procesach rekrutacyjnych.
    4. Przetwarzanie podanych danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO).
    5. Dane osobowe będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO).
    6. Kandydat ma prawo do żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
    7. Kandydat ma prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeśli uzna, że przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy.
    8. Dane osobowe kandydata będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w kolejnych procesach rekrutacyjnych dane osobowe kandydata będą przetwarzane w tym celu do ich zakończenia.
    9. Dane osobowe kandydata nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne wyrażam zgodę  na przetwarzanie moich danych osobowych przez Amcor Flexibles Reflex Sp. z o. o. z siedzibą w Łodzi, Nowy Józefów 64D, 94-406, w celu prowadzenia przez tę Spółkę rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.