Oferta pracy

Administrator Linux - DevOps

ADMAD LIMITEDO firmie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

ADMAD LIMITED

Ludwika Idzikowskiego 16

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • PostgreSQL

  • Nginx

  • Shell

Mile widziane

  • AWS

  • Ansible

  • Docker

  • Kubernetes

  • Scrum / Agile

  • TCP

System operacyjny

O projekcie

W związku z dynamicznym rozwojem do naszego zespołu IT poszukujemy osoby, która zajmie się szeroko rozumianą administracją systemów i sieci informatycznych.

Pracujemy stacjonarnie w Warszawie, ale większość pracy prowadzimy asynchronicznie i zdalnie, więc zapraszamy też osoby zainteresowane pracą wyłącznie na odległość. Tworzymy aplikacje wspierające pracę zespołów Call Center (CRM, Voice), obsługę kampanii marketingowych w Internecie. Planujemy prace nad różnymi narzędziami wspierającymi szeroko rozumiany E-Commerce. Do zadań zespołu należy nie tylko utrzymywanie i rozwijanie posiadanych aplikacji, ale także budowanie zupełnie nowych rozwiązań.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie ciągłości pracy środowisk produkcyjnych;

  • Monitorowanie oraz serwisowanie infrastruktury systemów produkcyjnych;

  • Aktywny udział w planowaniu i przygotowaniu infrastruktury służącej do utrzymywania systemów informatycznych (głównie aplikacji Web);

  • Udział w rotacji on-call.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość administracji systemu Linux (preferowane Ubuntu/Debian);

  • Znajomość administracji serwerów/aplikacji WWW (preferowane nginx, apache, a ale także Varnish, haproxy);

  • Doświadczenie w konfiguracji sieci (znajomość zagadnień DNS, DHCP, FW, VPN);

  • Doświadczenie w administracji bazami danych (preferowany PostgreSQL lub MySQL/MariaDB);

  • Ogólna znajomość zagadnień związanych z monitorowaniem systemów, tworzeniem kopii zapasowych;

  • Rozeznanie w temacie szeroko rozumianego bezpieczeństwa systemów informatycznych.

  • Bardzo dobra znajomość j. polskiego. Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

  • Doświadczenie w zarządzaniu systemami z wykorzystaniem Ansible;

  • Znajomość zagadnień związanych z konteneryzacją Docker/Kubernetes;

  • Podstawowa znajomość dowolnego języka programowania;

  • Doświadczenie w utrzymywaniu aplikacji Ruby/Python;

  • Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum / Agile;

  • Praktyczne doświadczenie w konfiguracji i utrzymaniu usług takich jak Kafka, RabbitMQ, Redis, ElasticSearch;

  • Doświadczenie w administracji usługami AWS.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • scrum

Skład zespołu

  • project manager

Tak pracujemy nad projektem

  • Continuous Deployment

  • DevOps

  • SysOps

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • active monitoring

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Pracę nad projektami wykorzystującymi najnowocześniejsze technologie;

  • Możliwość zdobywania wiedzy i praktycznych umiejętności pod okiem doświadczonych developerów i devops-ów;

  • Ułożony i efektywny proces planowania i wdrażania nowych rozwiązań;

  • Umowę o pracę lub umowę B2B;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • elastyczny czas pracy

  • pakiet Multisport

Admad Limited to profesjonalna agencja Performace Marketingu. Dostarczamy kreatywne i skuteczne rozwiązania, które pomagają osiągać nawet najbardziej wygórowane cele biznesowe. Zbudowaliśmy znakomity zespół doświadczonych specjalistów. Łączy nas precyzja i konsekwencja. Dążymy do tworzenia innowacyjnego i twórczego zespołu, który przekracza granice technologii, wzornictwa i kreatywności.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy