Administrator Linux/Devops

DPD Polska

DPD Polska

Mineralna 5

Włochy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Apache Tomcat

  • Java

  • Linux

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Integracja komponentów oprogramowania i aplikacji z działającymi systemami

  • Analiza i rozwiązywanie problemów zgłaszanych przez zespoły developerskie i utrzymaniowe

  • Zarządzanie systemami monitoringu

  • Utrzymanie infrastruktury Storage, SAN, Serwery, Wirtualizacja (VMWare), System (Linux)

  • Tworzenie, rozwijanie i utrzymanie procesów Continuous Integration oraz Continuous Delivery

  • Automatyzacja procesów zarządzania rozproszonymi systemami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w administracji serwerami aplikacji (Apache Tomcat, Nginx, Apache httpd)

  • Java - doświadczenie w utrzymaniu aplikacji Javy

  • Bardzo dobra znajomość Linuxa (preferowany RedHat/Centos), administracja, diagnostyka

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w środowisku linuxowym (w ramach jednej firmy)

  • Znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego

  • Chęć rozwoju i poszerzania wiedzy.

Mile widziane

  • Znajomość narzędzi Configuration Mgmt/Automation (preferowany Ansible)

  • Doświadczenie z zakresu konteneryzacji (Docker, Kubernetes/Swarm)

  • Doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD (GIT, SVN, Gerrit, Jenkins, Maven, itp.)

  • Znajomość produktów RedHat: (RHEL, OpenShift, Satellite, Ansible Tower/AWX)

  • Znajomość narzędzi do monitoringu (Zabbix, Grafana, Prometheus)

  • Doświadczenie w pracy w środowisku zautomatyzowanym CI/CD

  • Znajomość narzędzi (Puppet, Graylog, Glassfish, Jboss, HAProxy)

  • Doświadczenie w programowaniu w kilku językach

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • administrator IT

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • pozytywną atmosferę pracy w zgranym zespole

  • atrakcyjny pakiet szkoleń

  • prywatną opiekę medyczną

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczeń grupowych

  • platformę benefitową (w tym kartę Multisport)

  • realną możliwość rozwoju (ponad 70% pracowników awansowało wewnętrznie)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • preferencyjne pożyczki

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • dofinansowanie do platformy streamingowej

  • program rekomendacji pracowników

  • realna możliwość rozwoju

Sprawdź, co osoby z obszaru IT mówią o pracy w DPD. (Na podstawie badania przeprowadzonego przez firmę Kincentric.)

  • 86% Pracowników uważa, że ich zespół jest zgrany nawet podczas pracy zdalnej

  • 77% osób z obszaru IT ma poczucie, że ich opinie są szanowane

  • 79% osób zgadza się ze stwierdzeniem, że dzielimy się ze sobą wiedzą i doświadczeniem

  • 87% naszych Pracowników czuje, że może swobodnie wyrażać swoje opinie, nawet jeżeli są sprzeczne ze zdaniem kierownika

  • 83% uczestników badania zwróciło uwagę na posiadane wsparcie ze strony przełożonego

  • 79% Pracowników uważa, że ich zadania są dobrze dopasowane do ich umiejętności i doświadczenia

  • 76% osób potwierdza, że ma wpływ na to, jak najlepiej wykonać swoją pracę

  • 79% osób uważa, że DPD czynnie i efektywnie wspiera m.in. działania charytatywne i ochronę środowiska

DPD Polska

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie.

Jesteśmy wiodącą firmą na polskim rynku. Posiadamy ponad 60 oddziałów, które są zlokalizowane na terenie całego kraju. Zatrudniamy i współpracujemy z blisko 15000 osób, którym zapewniamy szerokie możliwości rozwoju.

Przewiń do profilu firmy