Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Linux

Aegon TU na Życie S.A.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux

  • Red Hat

Mile widziane

  • Ansible

  • Oracle

  • PostgreSQL

Twój zakres obowiązków

• administracja firmowymi aplikacjami webowymi poprzez:

- realizację zleceń z systemu service desk,

- realizację ad hoc zadań wynikających z bieżących działań,

- monitorowanie poprawności funkcjonowania administrowanych aplikacji,

- dbanie o bezpieczeństwo powierzonych aplikacji,

- tworzenie dokumentacji implementowanych rozwiązań,

• konfiguracja i utrzymywanie serwerów Linux,

• utwardzanie powierzonych systemów i aplikacji,

• automatyzacja zadań administracyjnych.

Nasze wymagania

  • praktyczna wiedza z zakresu administrowania http, Tomcat, JBoss

  • minimum 3 lata doświadczenia zawodowego

  • bardzo dobra znajomość systemów Linux RedHat

  • znajomość zagadnień dot. sieci i bezpieczeństwa sieciowego oraz systemu operacyjnego

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • umiejętność szybkiego reagowania na zaistniałe zdarzenia

  • analityczne podejście do rozwiązywania problemów

  • komunikatywność i chęć współpracy

  • umiejętność ustalania priorytetów.

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne

  • ansible, programowanie w shell, znajomość baz Oracle, Postgress.

To oferujemy

  • rozwój zawodowy w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • przyjazne środowisko pracy i kulturę organizacyjną opartą na współpracy

  • szczerą i otwartą komunikację z przełożonym

  • możliwość wpływu na swoją pracę

  • dostosowane do umiejętności wynagrodzenie

  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, kafeteria MyBenefit

  • elastyczne godziny pracy.

Etapy rekrutacji
1

merytoryczny - weryfikacja wiedzy i doświadczenia

2

behawioralny – poznajmy siebie nawzajem

Aegon to międzynarodowa grupa finansowa. Dbamy o zabezpieczenie finansowej przyszłości 30 milionów Klientów.

Działamy w 20 krajach na całym świecie, a w Europie Środkowo-Wschodniej w Polsce, Rumunii, Turcji oraz na Węgrzech.

Nasza historia rozpoczęła się ponad 170 lat temu w Holandii. Centrala naszej firmy mieści się w Hadze.

W całej Grupie zatrudniamy 29 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy