Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Linux

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2019-03-11

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Poszukujemy Administratora Linux. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za konfigurację i zarządzanie serwerami, na których hostowane są aplikacje webowe wspierające procesy biznesowe naszych klientów.

    Duży nacisk kładziemy na pracę zespołową oraz najnowsze trendy i sposoby wytwarzania oprogramowania, dlatego obowiązki administracyjne dotyczyć będą również środowisk testów automatycznych i ciągłej integracji. Oczekujemy, że kandydaci będą komunikatywni oraz nastawieni na rozwój osobisty.
    Miejsce pracy: Łódź

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • konfiguracja, parametryzacja oraz zarządzanie serwerami Linux
    • monitorowania wydajności systemów, reagowanie na incydenty, dbanie o ciągłość działania infrastuktury i systemów informatycznych
    • aktualizacje systemów podnoszące bezpieczeństwo
    • rozwiązywanie problemów i wsparcie działu developerskiego
    • automatyzacja zadań i konfiguracji środowisk
    • dokumentacja środowiska IT

    WYMAGANIA:

    • praktyczna znajomość systemów Linux (Debian) poparta ok. rocznym doświadczeniem
    • umiejętność tworzenia skryptów przy użyciu:  Bash, Python lub Perl
    • praktyczna znajomość zagadnień konfiguracji sieci
    • praktyczna znajomość usług sieciowych w implementacji: Apache, Apache-Tomcat, Nginix, MySQL, PostgreSQL, Postfix, SNMPD, LDAP, Samba, Bind
    • wiedza z zakresu relacyjnych baz danych oraz języka SQL
    • wiedza z zakresu dowolnego języka programowania klasy PHP lub Java
    • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
    • j. angielski w stopniu pozwalającym na rozumienie dokumentacji technicznej

    MILE WIDZIANE (LECZ NIE WYMAGANE):

    • znajomość systemów Windows Serwer
    • znajomość konfiguracji tuneli VPN

    OFERUJEMY:

    • rozwój zawodowy (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne)
    • Pracę na pełny etat na miejscu
      • w jednym z 2 biur w Warszawie:
        • Mokotów, ul. Podbipięty / stacja metra Służew
        • Żoliborz, ul. Jelinka / stacja metra Marymont
      • lub w biurze w centrum Łodzi, ul. Gdańska
      • częściowo w formie pracy zdalnej
    • pracę dla znanych firm polskich i zagranicznych
    • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
    • stałą pracę w stabilnej firmie
    • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
    • częściowo refundowany pakiet sportowo-rekreacyjny
    • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
    • elastyczny czas pracy i brak nadgodzin
    • pokrycie kosztów zakupu książek z dziedziny IT
    • regularne dostawy świeżych owoców
    • a także: co najmniej jedną w roku imprezę integracyjną, ekspres do kawy i wygodne krzesło

    Zgłoszenia zawierające (CV i ewentualnie LM) prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

    Prosimy dołączyć klauzule o przetwarzaniu danych osobowych zgodnie z Ustawa z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U.133 poz.883).

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie przez firmę 3e Kolczyński Liżewski Gędziorowski Rostocki s.j. w celu i zakresie niezbędnym do realizacji procesu obecnej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami na adres e-mail podany na stronie https://www.3e.pl/pl/kontakt.html