Oferta pracy

Administrator Linux – Specjalista IT

Pracuj.pl dla FirmO firmie

  • Bydgoszcz

    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami operacyjnymi Linux i środowiskami VMware,

  • Administrowanie i konfiguracja serwerów fizycznych,

  • Automatyzacja zadań i przygotowywanie skryptów Ansible,

  • Monitorowanie i analiza wydajności administrowanych rozwiązań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka, Matematyka lub pokrewne),

  • Min. 2-letnie doświadczenie przy rozwiązaniach Linux,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Administratora Linux,

Mile widziane

  • Wirtualizacji Vmware,

  • Systemów monitorowania (Zabbix, Nagios)

  • Rozwiązań typu Docker, Kubernetes, OpenShift

  • Rozwiązań klastrowych (Pacemaker, CMAN)

To oferujemy

  • Pracę w instytucji finansowej z przyjaznym środowiskiem pracy,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym,

  • Bogaty pakiet benefitów (Pakiet LuxMed, Program Multisport, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych, Ubezpieczenie grupowe, Pracowniczy Program Emerytalny).

Grupa Pracuj Sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 12252.