Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. z siedzibą w: Puławska 15, 02-515 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Administrator Linux

PKO Bank Polski SA

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ważna jeszcze 18 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Bash

  • Python

  • Ruby

Twój zakres obowiązków

  • zarządzasz systemami operacyjnymi Unix/Linux,

  • sprawujesz nadzór nad poprawnością i efektywnością funkcjonowania środowisk informatycznych,

  • wyszukujesz rozwiązania problemów, analizujesz błędy, odpowiadasz za strojenie wydajności systemu,

  • bierzesz udział w przygotowaniu projektów nowych i modyfikacji istniejących,

  • przygotowujesz środowiska produkcyjne, rozwojowe i testowe,

  • automatyzujesz powtarzalne zadania,

  • tworzysz dokumentację techniczną środowisk IT.

Nasze wymagania

  • masz przynajmniej dwuletnie doświadczenie w pracy z systemami informatycznymi,

  • znasz system Linux (preferowany RHEL) na poziomie dobrym,

  • masz doświadczenie w tworzeniu skryptów (bash, python, ruby), w automatyzacji procesów utrzymaniowych,

  • potrafisz analizować ruch sieciowy i znasz protokoły stosu TCP/IP,

  • opanowałeś język angielski na poziomie pozwalającym zrozumienie dokumentacji technicznej,

  • potrafisz pracować w zespole, sam organizujesz swoją pracę.

Mile widziane

  • Ansible, Satellite,

  • Kubernetes lub OpenShift,

  • Docker, Jenkins,

  • Prometheus, Grafana, Zabbix/Nagios,

  • Terraform, Puppet,

  • SDS (Ceph),

  • HashiCorp Vault/ HashiCorp Consul,

  • technologii i rozwiązań chmurowych,

  • architektury wysokodostępnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie usług turystycznych

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Tak się u nas pracuje