Oferta pracy

Administrator Linux

Eurozet Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Żurawia 8

Śródmieście

Warszawa

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • administracja systemami operacyjnymi Linux i standardowymi usługami sieciowymi

  • bieżący monitoring: systemów, aplikacji, wydajności, bezpieczeństwa oraz zapobieganie awariom

  • budowanie skalowalnych, bezpiecznych i wydajnych środowisk IT

  • automatyzacja konfiguracji systemów i aplikacji

Nasze wymagania

  • doskonała znajomość systemu operacyjnego Linux (preferowany Debian)

  • umiejętność konfiguracji usług pocztowych (WWW, PHP, MYSQL, DNS, FTP, GIT, itp.)

  • wykorzystanie narzędzi automatyzujących zarządzanie infrastrukturą, preferowane Ansible

  • umiejętność programowania w językach skryptowych bash, python, itp.

  • min. 3 lata doświadczenia w administracji infrastrukturą i usługami Linux

  • angielski - w stopniu umożliwiającym komunikację z osobami technicznymi

  • ciągły rozwój poprzez rozpoznanie i wdrażanie nowych technologii

Mile widziane

  • doświadczenie z administracją aplikacją Zimbra

  • doświadczenie z technologiami konteneryzacji i zarządzania kontenerami (np. K8S, Nomad, itp.)

  • doświadczenie z agregacją i analizą logów systemowych i aplikacyjnych

  • doświadczenie z chmurami publicznymi

  • doświadczenie z zagadnieniami związanych z siecią i routingiem (BGP, VRRP)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w kierunku DevOps

  • realny wpływ na dobór nowoczesnych technologii i możliwość ich wdrażania w dużych środowiskach produkcyjnych

  • pracę w ciekawej firmie medialnej (duże radio i online)

  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych obowiązków i pakiet socjalny (karty sportowe, opieka medyczna)

  • dużo wyzwań :-)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

Eurozet to jedna z wiodących grup mediowych w Polsce, zajmująca się produkcją i nadawaniem programów radiowych, sprzedażą czasu reklamowego, działalnością brokerską dla stacji i serwisów internetowych, a także tworzeniem i zarządzaniem serwisami internetowymi. Istniejemy od 1993 roku. Obecnie w skład Grupy Eurozet wchodzi pięć rozgłośni: Radio ZET, Antyradio, Chillizet, Meloradio, Radio Plus, a także serwisy internetowe, Studio ZET oraz Eurozet Live.

Praca w radiu to ciągłe wyzwania, rozwój i dynamicznie zmieniające się środowisko.

Jeśli właśnie tego oczekujesz, dołącz do nas!

Przewiń do profilu firmy