Oferta pracy

Administrator Linux

ESKOM IT Sp. z o.o.O firmie

  • Puławska 543
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Specjalista

ESKOM IT Sp. z o.o.

Puławska 543

Warszawa

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Od 17 lat świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT.

ESKOM ma status partnerski HPE, jest Złotym Partnerem Microsoft oraz pracuje na rozwiązaniach oferowanych przez Red Hat, czego potwierdzeniem jest status Red Hat Premier Business Partner. Wdrożyliśmy i przestrzegamy procedur, posiadamy również certyfikaty Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością i Bezpieczeństwem Informacji wg norm PN-EN ISO 9001:2015, ISO/IEC 27001:2013.

W związku z rozbudową Zespołu Utrzymiania szukamy Administratora Linux.

Zadania:

  • Administrowanie systemami Linux,
  • Zapewnienie prawidłowego, bezawaryjnego i bezpiecznego działania systemów,
  • Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania incydentów i problemów w zarządzanych systemach,
  • Realizowanie zgłoszeń użytkowników jako druga linia wsparcia w ramach zarządzanego obszaru zgodnie z wymaganiami SLA,
  • Monitorowanie utrzymywanych systemów,
  • Aktualizowanie bazy wiedzy i przygotowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w pracy w roli Administratora Linux,
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów,
  • Dobra znajomość administracji systemami Linux,
  • Znajomość narzędzi wirtualizacji,
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, Perl),
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (np. Oracle, MySQL),
  • Mile widziana znajomość narzędzi do orkiestracji/zarządzania konfiguracją (Ansible, Puppet, Chef, Openshift, Kubernetes, Terraform),
  • Znajomość Jira i Confluence – jako dodatkowy atut,
  • Umiejętność pracy po presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Długoterminową współprace i możliwość rozwoju w firmie IT,
  • Elastyczne formy współpracy: B2B, umowa o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Współfinansowanie prywatnej opieki medycznej,
  • Współfinansowanie karty Multisport,
  • Udział w startach drużyny kolarskiej MTB lub brydżowej.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy