Oferta pracy

Administrator IT

SIMPLE SAO firmie

  • Wolska 11, Lublin
    Lublin, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

SIMPLE SA

Wolska 11

Lublin

Technologie, których używamy

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad infrastrukturą serwerową.

  • Tworzenie i zarządzanie środowiskami testowymi i deweloperskimi: Apache2 + apache Tomact, MySQL, Microsoft SQL Server, PostgreSQL, Linux, Microsoft Server, GitLab, Docker, Haproxy, keepAlived, Redmine.

  • Zarządzanie sprzętem sieciowym (routing, switching).

  • Konsultacje w sprawach bezpieczeństwa i wydajności systemów rozproszonych.

  • Wsparcie działów (serwis, wdrożenia, produkcja).

  • Projektowanie i wykonanie systemów HA dla serwisów WWW oraz baz danych w zakresie Simple.EDU

  • Usuwanie i monitorowanie problemów zgłaszanych przez klientów.

Nasze wymagania

  • Znajomość systemów operacyjnych Linux Debian / CentOS oraz Windows 2012-2019,

  • Znajomość Apache2 , Apache Tomcat, Java

  • Znajomość systemów wirtualizacji Proxmox / Hyper-V / Vmware.

  • Znajomość zagadnień sieciowych i zarządzanie sprzętem sieciowym (routery, switche),

  • Wiedza z zakresu administrowania serwerami baz danych (MS SQL,)

  • Umiejętność tworzenia skryptów bash / powershell / ansible,

  • Znajomość zagadnień związanych z usługami katalogowymi np.: Active Directory.

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci oraz usług.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji oraz analizy logów.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych ze środowiskami wysokiej dostępności.

  • Wiedza z zakresu administrowania bazami danych typu: MySQL, PostgreSQL, mongoDB

  • Znajomość konfiguracji ustawień infrastruktury sieciowej typu: Mikrotik, Cisco.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • agile
  • scrum

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

To oferujemy

Ciekawe środowisko pracy – spotkasz u nas dzielących się wiedzą ekspertów, którzy pracują w Simple niemal od początku jej istnienia, jak i młodych specjalistów, którzy z pozytywną energią podchodzą do każdego nowego wyzwania i projektu.

Z przedstawicielami każdej z grup możesz się spotkać się w jednym z klubów fitness dostępnych w pakiecie multisport. A jeśli będziesz pilnie potrzebować konsultacji lekarskiej, skorzystasz z dostępnego dla pracowników pakietu medycznego i zapiszesz się online na wizytę u wybranego specjalisty. U nas masz również możliwość pracy zdalnej.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • dowolna forma zatrudnienia

SIMPLE SA

Jesteśmy polską firmą obecną na rynku od 1988 roku. Nasze długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość polskiego rynku sprawiają, że jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań dla uczelni, jednostek naukowo-badawczych oraz szpitali. Nasze rozwiązania zostały wdrożone ponad 3500 razy. Nasi eksperci pomogą Ci w poznaniu specyfiki branż, dla których tworzymy rozwiązania, by realizowane przez Ciebie prace odpowiadały na potrzeby naszych Klientów.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy