Oferta pracy

Administrator magazynu części zamiennych

Unilever Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Kołodziejska 2, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Unilever Polska Sp. z o.o.

Kołodziejska 2

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad magazynkiem części zamiennych

  • ciągła optymalizacja stanów magazynowych Min Max

  • administrowanie aplikacją do zarządzania remontami - Web Connect

  • dodawanie obiektów (maszyn i urządzeń) do bazy danych

  • raportowanie i przygotowanie okresowych kosztów i ilości zużytych części

  • cykliczne raportowanie planów wydatków

  • inwentaryzacja stanów magazynowych

  • wysyłanie zapytań ofertowych do lokalnych i zagranicznych dostawców

  • kontakt z firmami zewnętrznymi

  • wysyłanie i odbiór paczek z zamówieniami

  • układanie dostaw na półkach magazynów i lokalizacji do tego przeznaczonych

Nasze wymagania

  • bardzo dobra organizacja miejsca i czasu pracy

  • umiejętność priorytetyzacji zadań i celów

  • doświadczenie w analizowaniu i eliminowaniu strat

  • umiejętność rozwiązywania problemów

  • sumienność, systematyczność i komunikatywność

  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (w szczególności Excel)

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego (pisemny kontakt z dostawcami)

  • preferowane wykształcenie techniczne

  • wiedza z zakresu baz danych będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość systemów MRP lub ERP w tym SAP

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na umowę o pracę w dużej międzynarodowej firmie

  • praca w nowoczesnym parku maszynowym z użyciem innowacyjnych technologii pakowania herbaty

  • ciekawą, dającą satysfakcję pracę, w firmie zapewniającej bezpieczne środowisko pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

Etapy rekrutacji
1

analiza aplikacji

2

rozmowa telefoniczna

3

spotkanie rekrutacyjne

W katowickiej Fabryce Herbaty możecie zobaczyć wszystkie technologie produkcji herbat na świecie. To tutaj pakujemy najbardziej rozpoznawalną markę tego napoju na świecie – Lipton. Swoją pozycję zawdzięczamy wysokiemu poziomowi zaawansowania technologicznego, dostępowi do najnowocześniejszych narzędzi (roboty, drukarki i skanery 3D) oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze, do której możesz dołączyć już dziś!

Przewiń do profilu firmy