Administrator magazynu

DHL Supply Chain (Poland) Sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa administracyjna dostaw, rozładunku, wydawania nadwyżek przy jednoczesnym zachowaniu zgodności terminowo - jakościowej,

  • Nadzór nad terminowym i zgodnym z dokumentami rozładunkiem towaru,

  • Organizacja i archiwizowanie dokumentów, wprowadzenie danych do systemu,

  • Raportowanie na potrzeby wewnętrzne dot.(przyjęć towaru, palet, samochodów dostawczych itp.),

  • Monitorowanie gospodarki paletowej (przyjmowanie i wydawanie palet dostawcom, prowadzenie rejestru palet),

  • Planowanie zamówień klienta w systemie zgodnie z ustalonym harmonogramem,

  • Analiza zawartości zleceń kompletacyjnych i uwalnianie ich do operacji celem realizacji.

Nasze wymagania

  • Min. Rok doświadczenie w pracy na magazynie (mile widziane na analogicznym stanowisku lub związanym z planowaniem fali kompletacyjnej),

  • Bardzo dobra znajomość środowiska MS Office (w szczególności Word, Excel),

  • Łatwość uczenia się i odwaga do poruszania się w systemach magazynowych,

  • Zdolności analityczne, dokładność i rzetelność,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym środowisku, w którym ważne są takie obszary jak samodzielność i odpowiedzialność,

  • Współpracę z zespołem ludzi ambitnych, ceniących partnerskie relacje w pracy, nastawionych na współpracę i wymianę doświadczeń,

  • Realne możliwości rozwoju zawodowego,

  • Doświadczenie w budowaniu organizacji od podstaw (startup) nastawionej na długofalową współpracę,

  • Opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie,

  • Wczasy pod gruszą,

  • Bony świąteczne.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

DHL Supply Chain jest wiodącym na świecie dostawcą logistyki kontraktowej. Jako duża, globalna firma oferujemy niezliczone możliwości rozwoju, zróżnicowane ścieżki kariery na poziomie lokalnym i globalnym, a także bogate świadczenia pracownicze.

Przewiń do profilu firmy