Logo Pracuj.pl

Administrator Magazynu

Frito Lay Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Michrów (pow. grójecki)
    Michrów (pow. grójecki), mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnia skuteczne prowadzenie inwentaryzacji i rejestrów ruchów magazynowych przy użyciu ustalonych systemów i procedur.
  • Inwentaryzuje magazyny w oparciu o obowiązujące procedury oraz prowadzi rejestry stanów i ruchów magazynowych w obowiązującym systemie.
  • Raportuje dane magazynowe, tworzy arkusze pomocnicze, wyszukuje i konsoliduje potrzebne dane.
  • Kontroluje przestrzeganie zasady FIFO w magazynie produktu, surowca oraz chemikaliów.
  • Kontroluje stany i jakość produktu, surowców i opakowań w zakresie powierzonym przez kierownika magazynu.
  • Wykonuje zlecone przez przełożonego projekty zmierzające do poprawienia wizualności, stanu bhp i p-poż. oraz redukcji kosztów operacyjnych magazynu.
  • Odpowiada za optymalną organizacje przestrzeni magazynu surowców oraz chemii.
  • Współpracuje z działami finansów, produkcji oraz zapewnienia jakości w zakresie rozliczeń ruchów surowców, produktów i opakowań pomiędzy działami.
  • Współpracuje z działami logistyki oraz zakupów w zakresie koordynacji dostaw oraz wysyłek surowców.
  • Współdziała przy opracowaniu oraz aktualizacji procedur magazynowych.

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze (dział produkcji, logistyki lub inny).
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych i pod presją czasu.
  • Zdolności analityczne.
  • Gotowość i motywacja do podejmowania ciągłych wyzwań
  • Umiejętność rozwiązywania problemów w dynamicznie zmieniającym się środowisku
  • Samodzielność w działaniu oraz innowacyjność
  • Znajomość systemu SAP mile widziana.

To oferujemy

  • Praca w systemie 3x3 po 12 godzin.
  • 6:00-18:00 x3, 3x dzień wolny,
  • 18:00-6:00 x3, 3x dzień wolny

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników

Etapy rekrutacji

1

rozmowa telefoniczna z rekruterem

2

rozmowa online z kierownikiem BHP i OŚ

3

informacja zwrotna

4

Witamy w PepsiCo

Frito Lay Poland Sp. z o.o.

Produkty PepsiCo wywołują radość konsumentów ponad miliard razy dziennie w 200 państwach i terytoriach na całym świecie. Przychód netto PepsiCo w 2021 wyniósł ponad 79 miliardów dolarów (około 351 miliardów złotych), dzięki uzupełniającemu się portfolio napojów i żywności przetworzonej, jak Lay’s, Doritos, Cheetos, Gatorade, Pepsi-Cola, Mountain Dew, Quaker i SodaStream. PepsiCo oferuje szeroką gamę produktów, włączając w to wiele kultowych marek, z których każda generuje ponad miliardowy dochód ze sprzedaży w ciągu roku.

Kierujemy się naszą wizją bycia światowym liderem napojów i przetworzonej żywości dzięki wygrywaniu z PepsiCo Positive (pep+). pep+ to nasza strategiczna całościowa transformacja, która w centrum stawia zrównoważony rozwój i kapitał ludzki. Chcemy wzrastać operując w ramach granic naszej planety i inspirując pozytywne zmiany dla ziemi i ludzi. By dowiedzieć się więcej, odwiedź www.pepsico.com.

Administrator Magazynu, Michrów (pow. grójecki)