Oferta pracy

Administrator Magazynu w Dziale Logistyki Wewnętrznej

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

  • Tytoniowa 2/6, Radom
    Radom, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Tytoniowa 2/6

Radom

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie ewidencji przepływów materiałowych przy użyciu skanerów oraz informatycznych systemów ewidencyjnych

  • Realizowanie załadunków wyrobu gotowego (skanowanie i kreowanie palet w systemie Track&Trace, tworzenie dokumentów wysyłkowych)

  • Obsługa obrotu materiałów nietytoniowych, tytoni oraz opakowań drewnianych

  • Wspieranie organizacji i pracy magazynów w celu zachowania ciągłości obsługi procesów produkcyjnych oraz obsługi dostaw NTM/Tytoni i wysyłek zgodnie z obowiązującymi przepisami, instrukcjami i procedurami

  • Praca w systemie dwu-zmianowym Poniedziałek-Piątek

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min średnie

  • Biegła obsługa komputera i Pakietu Office (bardzo dobra znajomość Excel)

  • Wysokie umiejętności interpersonalne

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze gospodarki magazynowej, logistyki wewnętrznej, administracji

  • Znajomość obsługi QAD

  • Aktualne uprawnienia UDT na wózki

  • Min. podstawowa znajomość języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • premia roczna tzw. "13stka"

  • premia świąteczna

  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej