Logo Pracuj.pl

Administrator Magazynu w Dziale Logistyki Wysyłek

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.O firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.

Tytoniowa 2/6

Planty

Radom

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o prawidłowy proces magazynowania i przepływ wyrobów gotowych zgodnie z planem produkcji i wysyłek
  • zapewnianie poprawności danych fizycznych i systemowych
  • zarządzanie wyrobami niezgodnymi
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej, kontrolowanie powierzchni magazynowej i stanów magazynowych
  • przestrzeganie przepisów prawa celnego i akcyzowego zgodnie z regulaminem funkcjonowania składu podatkowego
  • optymalizowanie procesów magazynowych, poprzez wdrażanie usprawnień oraz udział w projektach firmowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność obsługi MS Office, w tym dobry Excel
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dokładność, sumienność i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • komunikatywność na wysokim poziomie
  • znajomość systemu QAD i SAP będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • znajomość zagadnień dotyczących gospodarki magazynowej

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop
  • premia roczna tzw. "13stka"
  • premia świąteczna
  • Dofinansowanie do posiłków w stołówce pracowniczej

Administrator Magazynu w Dziale Logistyki Wysyłek, Tytoniowa 2/6, Planty, Radom