Oferta pracy

Administrator magazynu

Truvant Europe Sp. z o.o.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca zmianowa:tak, 3 zmiany
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesów logistyki wewnętrznej (przyjęcia, wysyłki, dostarczanie i odbiór materiałów wykorzystywanych do produkcji, obsługa zwrotów)

  • Kontrola jakości i zgodności stanu magazynowego ze stanem fizycznym oraz wyjaśnianie rozbieżności magazynowych

  • Przekazanie / odbiór zmiany w zakresie stanowiskowym, zapoznanie się ze statusem zadań

  • Przygotowywanie dokumentacji do reklamacji

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych

  • Uprawnienia UDT –II WJO

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

To oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w ciekawych projektach

  • Szeroki pakiet benefitów dopasowanych do Ciebie!