Oferta pracy

Administrator Microsoft Sharepoint

allclouds.pl O firmie

  • Jutrzenki 139, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło dzień temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

allclouds.pl

Jutrzenki 139

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • MS Sharepoint

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie infrastrukturą serwerów MS Sharepoint;

  • Tworzenie i rozwój aplikacji i witryn Sharepoint;

  • Administrowaniem usługami MS Sharepoint, konfiguracja i zarządzanie kopiami zapasowymi systemu Sharepoint;

  • Optymalizacja pracy elementów infrastruktury w zakresie wydajności i pojemności;

  • Rekomendowanie zmian podnoszących dostępność i wydajność elementów infrastruktury MS Sharepoint;

  • Obsługa incydentów i problemów związanych z działaniem MS Sharepoint;

  • Prowadzenie dokumentacji (instrukcje operacyjne, dokumentacja techniczna).

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w administrowaniu systemem pracy grupowej;

  • Minimum 3 lata doświadczenia w projektowaniu złożonych rozwiązań Sharepoint;

  • Umiejętność samodzielnego administrowania system MS Sharepoint;

  • Znajomość UML;

  • Udokumentowana specjalistyczna wiedza z zakresu projektowania i tworzenia aplikacji w technologii Sharepoint;

  • Znajomość technologii:

  • ASP.NET MVC; JavaScript; jQuery; ASP.NET; C#; AJAX; HTML5; CSS; Workflow; Web parts;

  • Znajomość Windows PowerShell;

  • Znajomość IIS,

  • Znajomość T-SQL,

  • Znajomość modeli programowania w SharePoint: CSOM; JSOM; REST API;

  • Znajomość narzędzi firm trzecich do backupowania Farm Sharepoint.

To oferujemy

  • Uczestnictwo w dużych projektach z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii;

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się firmie;

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, uczestnictwa w szkoleniach i certyfikacji;

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.

Jesteśmy specjalistami w zakresie doradztwa informatycznego i integracji rozwiązań informatycznych. Skupiamy się na biznesie naszych Klientów, by móc im dostarczać optymalnie dopasowane do ich potrzeb, unikalne i budujące przewagę konkurencyjną nowoczesne produkty. Dostarczamy systemy informatyczne umożliwiające cyfrową transformację i chronią bezpieczeństwo danych i zasobów.

Przewiń do profilu firmy