Logo Pracuj.pl

Administrator Microsoft

Exorigo-Upos S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory

  • MS Windows Server

  • Hyper-V.

Mile widziane

  • SQL

O projekcie

Administracja Systemami centralnymi opartymi na MS Windows Server

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemami centralnymi opartymi o MS Windows Server i Hyper-V.
  • Monitoring i analiza wydajności systemów.
  • Prowadzenie i aktualizacja dokumentacji systemów.
  • Prowadzenie prac rozwojowych na systemach.
  • Projektowanie systemów i dobór rozwiązań do określonych potrzeb Klienta.
  • Współpraca z innymi działami Exorigo-Upos w ramach utrzymania i wdrożeń systemów.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w administrowaniu systemami Microsoft Windows Server.
  • Zarządzanie usługami Active Directory, Group Policy, DNS, DHCP, Windows Update, Print Server etc.
  • Administrowanie systemem MS Exchange oraz usługami Microsoft 365.
  • Administrowanie systemami wirtualizacji VMware oraz Hyper-V. Znajomość problematyki wykonywania kopiibezpieczeństwa (Veeam).
  • Administrowanie centralnymi systemami antywirusowymi.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych Azure.

  • Znajomość MS SQL Server. Znajomość sprzętu serwerowego IBM, HPE, DELL, Fujitsu.
  • Umiejętność doboru sprzętu do określonych potrzeb będzie dodatkowym atutem.
  • Znajomość rozwiązań chmurowych innych dostawców (AWS, GCP ...)

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • waterfall

Tak pracujemy nad projektem

  • active monitoring
  • dokumentacja
  • automatyzacja testów
  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • szkolenia zewnętrzne
  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet opieki medycznej Luxmed - dla całej rodziny, łącznie z rodzicami
  • Dowolna forma zatrudnienia (UoP/B2B/UZ) w ramach długofalowej współpracy
  • Karta Multisport, ubezpieczenie na życie oraz Pracowniczy Plan Kapitałowy (PPK)
  • Szkolenia, certyfikacje i transfer wiedzy
  • Partnerska atmosfera oraz otwarta komunikacja
  • Brak dress code’u i możliwość częściowej pracy zdalnej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji

1

Analiza Twojego CV

2

Rozmowa merytoryczna z przełożonym

3

Przedstawienie oferty - Witamy w Exorigo!

Exorigo-Upos S.A. wraz Finture i Finture AI tworzy stabilną, polską grupą informatyczną o międzynarodowym zasięgu. Posiadamy własne oddziały m.in. w Rumunii, Wielkiej Brytanii, Czechach, Słowacji, Ukrainie.

To zespół ponad 1000 ekspertów m.in. inżynierów, developerów, project managerów, architektów i analityków IT oraz pracowników serwisu. Nasza działalność koncentruje się od 20 lat na wsparciu branży retail.

Aktywnie wspieramy naszych klientów w cyfrowej transformacji i rozwoju e-commerce. Wśród klientów Exorigo-Upos można znaleźć m.in. jeden z największych marketplace w Europie Środkowo-Wschodniej, najbardziej znane w Polsce sieci super- i hipermarketów, podmioty z branży beauty, fashion, home decor, artykułów dla dzieci oraz sklepy typu convenience.

Zapewniamy również kompleksowe usługi IT dla branży logistycznej, bankowej, ubezpieczeniowej, finansowej, motoryzacyjnej i paliwowo-energetycznej.

Administrator Microsoft, Wrocław