Logo Pracuj.pl

Administrator Middleware/Cloudnative

Credit Agricole Bank Polska S.A.O firmie

  • warmińsko-mazurskie
    warmińsko-mazurskie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Kubernetes

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące utrzymanie: serwerów aplikacji Oracle WebLogic, Apache Tomcat, Wildfly; Klastrów Kubernetes opartych o technologie: OKD/OpenShift, VMWare TKGI (PKS); narzędzi wspierających działanie i zarządzanie systemami IT: Jenkins, Grafana, Prometheus, Kibana, ElasticSearch, GitLab, Artifactory, Harbor:
  • Rozwiązywanie problemów i obsługa bieżących potrzeb wewnętrznych klientów
  • Przygotowanie i wprowadzanie zmian konfiguracyjnych
  • Zapewnienie ciągłości pracy, stabilności i wymaganej wydajności zarządzanych komponentów
  • Zarządzanie licencjami
  • Opracowywanie i utrzymywanie planów DR
  • Aktualizacje oprogramowania
  • Utrzymywanie dokumentacji
  • Dyżury telefoniczne na wypadek awarii i praca w różnych porach doby
  • Planowanie cyklicznych modernizacji infrastruktury Middleware/CloudNative (w tym wprowadzanie nowych technologii)
  • Obecnie głównie koncentrujemy się na technologiach CloudNative https://landscape.cncf.io/
  • Rozwój systemów monitoringu
  • Udział w projektowaniu, wdrażaniu i utrzymywaniu procesów CI/CD
  • Wsparcie projektów technologicznych i biznesowych w zakresie Middleware/CloudNative
  • Opracowywanie i wdrażanie nowych rozwiązań automatyzujących codzienne zadania (Jenkins, Ansible, AWX, Helm, ArgoCD)

Nasze wymagania

  • Szukamy osób o zróżnicowanym poziomie doświadczenia. Jesteśmy otwarci zarówno na kandydata o podstawowych kompetencjach (który chce rozwijać się w zakresie w/w technologii) jak i osobę, która swoim doświadczeniem z innych organizacji pomoże nam w optymalizacji szerokiego spectrum systemów i wdrażaniu nowych technologii. Szczególnie istotne są dla nas:
  • Znajomość technologii i języków skryptowych pozwalająca na automatyzację realizacji zadań
  • Znajomość przynajmniej jednej z wymienionych powyżej technologii serwerów aplikacji lub klastrów Kubernetes
  • Otwartość i komunikatywność
  • Zdolność szybkiego uczenia się i umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość języka polskiego i angielskiego (w zakresie pozwalającym na codzienną komunikację i rozumienie dokumentacji technicznej)

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • firmowa drużyna sportowa
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • strefa relaksu
  • inicjatywy dobroczynne
  • wellbeing

Etapy rekrutacji

1

Selekcja CV

2

Wywiad telefoniczny

3

Rozmowa rekrutacyjna

Credit Agricole Bank Polska S.A.

Należymy do Grupy Crédit Agricole, która jest jedną z największych grup finansowych w Europie i na świecie. Grupa funkcjonuje nieprzerwanie od XIX wieku. Dziś to numer 1 w Europie w bancassurance i zarządzaniu aktywami. Na całym świecie jest nas już ponad 140 tysięcy osób, które wspierają klientów w 47 krajach. Pod obecną nazwą działamy od 2011 roku, ale nasza historia sięga znacznie głębiej. W latach 90-tych funkcjonowaliśmy jako Bank Świętokrzyski, a od 2001 roku, po wejściu do Polski Grupy Crédit Agricole – jako znany wielu z Was Lukas Bank.

W banku pracuje ponad 4500 osób. Znajdziecie nas w centrali we Wrocławiu i Warszawie, w Centrach Korporacyjnych w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu i Krakowie, a nasi doradcy wspierają klientów w placówkach w całej Polsce.

Jesteśmy różnorodni – pracują u nas przedstawiciele czterech pokoleń (Baby Boomers, X, Y, Z). Każdego dnia współpracujemy i wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem. Podpisaliśmy też Kartę Różnorodności. Doceniamy to, że jesteśmy z różnych miejsc i różnych pokoleń.

Stawiamy człowieka w centrum naszych działań – otrzymaliśmy certyfikat Wellbeing Leader 2020. Docenione zostały podejmowane przez nas akcje na rzecz równowagi między życiem zawodowym i prywatnym. Jesteśmy też zaangażowani społecznie i ekologicznie. Zależy nam na tym, aby było #mniejplastiku

Zapewniamy naszym pracownikom bezpieczeństwo, gwarantując stabilność zatrudnienia w tym zmieniającym się świecie. Bezpieczeństwo pracowników jest naszym priorytetem. W placówkach bankowych wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa zgodnie z rekomendacją GIS i Ministerstwa Zdrowia. We wszystkich naszych budynkach wdrożyliśmy zasady bezpieczeństwa i reżimu sanitarnego.

Twój zespół:

Jesteśmy kilkunastoosobowym Zespołem Zarządzania Bazami Danych i Middleware. Każdy z nas specjalizuje się w kilku technologiach (najczęściej dzieląc się na część baz danych i middleware). W związku z intensywnym rozwojem organizacji, szukamy obecnie kilku osób, które pomogą nam udoskonalać nasze systemy i zwiększyć wolumen obsługiwanych projektów.

Programy dla pracowników

  • Power People to program, którego celem jest kreowanie kultury pracy, która rozwija sprawną, elastyczną i zwinną organizację, odpowiedzialną społecznie oraz wykorzystuje siłę różnorodności i wspiera energię do działania na co dzień.
  • Dzielmy się wiedzą funkcjonuje w naszym banku od 2010 roku, kiedy powstała idea projektu który miał połączyć potrzebę zgłębiania specjalistycznej wiedzy bankowej z pasją osób, które chcą dzielić się swoim doświadczeniem.
  • MOVE&CO - rozwijamy i inspirujemy naszych managerów bo MOVE&CO to Managment, Opportunities, Values, Engagement & Connect, Cooperate, Co-develop, Communicate.
  • Kompas CAriery – program, który ma na celu wsparcie rozwoju i mobilności wewnątrz organizacji. Pomagamy w wyborze wewnętrznej ścieżki kariery, organizujemy szkolenia i wspieramy w przygotowaniu do rekrutacji wewnętrznych.
  • Innovation Lab, to zespół innowacji. W nim tworzymy i testujemy nowe idee, a te wybrane następnie przekształcamy w innowacyjne rozwiązania, które przynoszą nową wartość dla nas i naszych klientów.

Aktualne oferty pracodawcy
Symb. ref: AMID/10/WR

Administrator Middleware/Cloudnative, warmińsko-mazurskie