Administrator MS Windows Server i MS SQL Server

Citi HandlowyO firmie

Rekrutacja zdalna

Citi Handlowy

Goleszowska 6

Warszawa

Administrator MS Windows Server i MS SQL Server [rekrutacja prowadzona online]Numer ref.: 20168531
Administracja serwerami opartymi na platformie MS Windows Server oraz bazami danych MS SQL Server w systemie 7x24h. Udział w pracach zespołu w następujących obszarach: zarządzanie pojemnością/wydajnością, zarządzanie zmianą, zarządzanie monitoringiem zgodności i audytem, zarządzanie incydentami i problemami, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie cyklem życia produktu, zarządzanie zgłoszeniami użytkowników, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie ciągłością usług. Codzienne wsparcie dla grup aplikacyjnych, rozwiązywanie i dokumentowanie problemów, przygotowywanie środowiska zgodnie z obowiązującymi standardami oraz uczestniczenie w projektach informatycznych dotyczących administrowanych systemów. Funkcja ta wymaga codziennych interakcji z innymi zespołami technologicznymi z zespołami wsparcia operacyjnego oraz aplikacyjnego

Kluczowe zadania:

  • Administracja systemem MS Windows Server - poziom specjalisty
  • Administracja bazami danych MS SQL - poziom specjalisty
  • Udział w pracach zespołu w następujących obszarach: zarządzanie pojemnością/wydajnością, zarządzanie zmianą, zarządzanie monitoringiem zgodności i audytem, zarządzanie incydentami i problemami, zarządzanie bezpieczeństwem informacji, zarządzanie cyklem życia produktu, zarządzanie zgłoszeniami użytkowników, zarządzanie konfiguracją, zarządzanie ciągłością usług
  • Przygotowywanie procedur na potrzeby zespołu
  • Pełnienie dyżurów telefonicznych wg zaplanowanego grafiku
  • Wspieranie użytkowników
  • Współpraca z innymi zespołami technologicznymi oraz klientami
  • Udział w projektach i wdrożeniach oraz dokumentowanie rozwiązań/tworzenie dokumentacji projektowej

Umiejętności:

MS Windows Server

  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w administracji systemami MS Windows Server
  • Doświadczenie w tworzeniu skryptów Shell oraz programów batch w środowisku MS Windows Server
  • Dobra znajomość oraz doświadczenie w administracji serwerami HTTP (IIS)
  • Dobra znajomość infrastruktury sprzętowej x86
  • Dobra znajomość sieci TCP/IP i protokołów sieciowych
  • Dobra znajomość technologi klastrowej
  • Dobra znajomość środowisk pamięci masowych
  • Dobra znajomość systemów backupowych

MS SQL

  • Dobra znajomość w admnistarcji bazami danych MS SQL Server
  • Umiejętność przygotowywania zapytań w języku SQL
  • Znajomość narzędzi do obsługi/wsparcia baz danych

Dodatkowo:

  • Płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Płynna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • Świadomość biznesowa i koncentracja na świadczeniu usług

Kwalifikacje:

  • Absolwent studiów wyższych - kierunki informatyczne
  • Zrozumienie zasad działania nowoczesnego centrum przetwarzania danych, doskonałe podejście do obsługi klienta i wyraźne zrozumienie charakterystyki pracy w środowisku instytucji finansowej.
  • Posiadanie  certyfikatu  ‘ITIL Foundation in Management Service’ lub podobnych jest wysoce pożądane.

Oferujemy:

  • Ciekawe projekty i możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji
  • Możliwość zdobycia doświadczenia poprzez pracę w jednej z wiodących międzynarodowych instytucji bankowych
  • Pracę w dynamicznym środowisku pełnym wyzwań zawodowych
  • Bogaty pakiet benefitów (m.in. opieka medyczna, karta fitness, ubezpieczenie na życie)
  • Szkolenia

Stanowisko Administrator MS Windows Server i MS SQL Serve znajduje się w Banku Handlowym S.A. w Warszawie:

Program jest realizowany w miastach:

Bełchatów, Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Bytom, Chełm, Chorzów, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Gliwice, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jelenia Góra, Kalisz, Katowice, Kielce, Konin, Koszalin, Kraków, Kutno, Legnica, Leszno, Lublin, Łomża, Łódź, Mielec, Nowy Sącz, Oborniki Wielkopolskie, Olsztyn, Opole, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piekary Śląskie, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Puławy, Radom, Ruda Śląska, Rybnik, Rzeszów, Siedlce, Siemianowice Śląskie, Sieradz, Skarżysko Kamienna, Sosnowiec, Stalowa Wola, Stargard Szczeciński, Szczecin, Świdnica, Tarnowo Podgórne, Tarnowskie Góry, Tarnów, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Tychy, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zabrze, Zamość, Zielona Góra, Żory.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy