Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Nieruchomości

HUTNICZO-GÓRNICZA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA

  • Gliwicka 65, Katowice
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Gliwicka 65

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie stanu technicznego budynków, instalacji oraz urządzeń technicznych.

  • Nadzorowanie prac związanych z usuwaniem awarii, usterek technicznych, napraw i remontów.

  • Kontrola utrzymywania czystości w budynkach, nadzór nad pracami porządkowymi.

  • Nadzór nad wykonywaniem przeglądów okresowych oraz realizacją zaleceń pokontrolnych.

  • Bieżąca kontrola realizacji umów i zleceń związanych z zapewnieniem prawidłowego funkcjonowania w budynkach urządzeń technicznych i instalacji.

  • Bieżąca kontrola nad obsługą nieruchomości w zakresie zagospodarowania odpadów komunalnych, usługami sanitarnymi oraz dezynfekcyjnymi.

  • Prowadzenie ewidencji i kartotek zasobów oraz dokumentacji nieruchomości.

  • Załatwianie wniosków i zgłoszeń lokatorów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie techniczne oraz min. 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

  • Znajomość przepisów i zagadnień z zakresu zarządzania nieruchomością.

  • Znajomość obsługi programów MS Office (Excel, Word).

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat.

  • Jednozmianowy system czasu pracy.

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko oraz atrakcyjne warunki pracy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Aplikuj, jeśli:

• Masz doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

• Posiadasz kwalifikacje do wykonywania zawodu administratora nieruchomości

• Jesteś osobą komunikatywną i odpowiedzialną

• Lubisz pracę zespołową, cechuje Cię rzetelność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

• Posiadasz własny samochód i prawo jazdy Kat. B

Termin składania C.V. do 30.06.2022r. drogą pocztową, lub za pomocą przycisku Aplikuj szybko.