Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie przez Apogeum Real Estate sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej firmy.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator Nieruchomości Komercyjnych

APOGEUM REAL ESTATE Sp. z o.o.

Władysława Korotyńskiego 23

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie, a docelowo samodzielną realizację zadań w zakresie administracji obiektami komercyjnymi w rejonie Warszawy .

  • W zależności od potrzeb będzie także współpracowała i wspomagała realizację projektów doradczych, zadań w zakresie komercjalizacji i sprzedaży dotyczących nieruchomości komercyjnych, a także wspierała funkcjonowanie centrali firmy.

Nasze wymagania

  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy.

  • Wykształcenie wyższe lub studia wyższe w toku.

  • Doświadczenie w zakresie nieruchomości komercyjnych będzie kluczowym atutem.

  • Dobra obsługa komputera i środowiska internetowego (Excel, Word, PowerPoint, wyszukiwania internetowe, podstawy obróbki zdjęć i inne).

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Dobra znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

  • Dobry stan zdrowia umożliwiający wyjazdy i bezpośrednie kontakty z podwykonawcami i użytkownikami nieruchomości.

To oferujemy

  • Możliwość elastycznego kształtowania godzin pracy oraz częściowej pracy spoza biura (z uwzględnieniem konieczności wyjazdów do obsługiwanych nieruchomości oraz kontaktów z klientami).

  • Możliwość stopniowego przejęcia do samodzielnej realizacji powierzonych projektów związanych z zarządzaniem nieruchomościami.

O nas

Apogeum Real Estate Sp. z o.o. jest firmą działającą od kilkunastu lat w sektorze nieruchomości komercyjnych.

Zapraszamy do dołączenia do naszego rozwijającego się zespołu.