Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Administrator Nieruchomości

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Łobzów"O firmie

  • Mazowiecka 66
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Spółdzielnia Mieszkaniowa "Łobzów"

Mazowiecka 66

Kraków

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad firmą świadczącą usługi porządkowe
  • Nadzór nad firmą świadczącą usługi konserwacyjne (w zakresie przynależnym dla stanowiska)
  • Nadzór nad firmą obsługującą domofony i szlabany
  • Nadzór nad właściwym utrzymaniem zasobów Spółdzielni
  • Nadzór nad pomieszczeniami wspólnymi w budynkach Spółdzielni
  • Obsługa spraw związanych z utrzymaniem zieleni
  • Prowadzenie korespondencji i obsługa właścicieli lokali i członków Spółdzielni
  • Współpraca z pozostałymi komórkami Spółdzielni

Wymagania, które powinien spełniać kandydat:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie
  • Doświadczenie w zakresie eksploatacji obiektów i budynków mieszkalnych
  • Biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych (Microsoft Office)
  • Staż pracy na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność, umiejętność współpracy, konsekwentność w działaniu
  • Kandydat powinien zapoznać się z profilem działalności Spółdzielni: www.smlobzow.pl ; facebook.com/smlozbow

Pracodawca oferuje:

  • Przygotowanie i wdrożenie do pracy na stanowisku
  • Stabilne zatrudnienie
  • Stałe godziny pracy (pon.: 8-17, wt.-czw.: 7-15, pt.: 7-14)

Kandydat powinien przedłożyć następujące dokumenty:

  • List motywacyjny i CV z opisem dotychczasowego stażu pracy
  • Należy podać termin gotowości podjęcia pracy
  • Dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje
  • Dokumenty potwierdzające dotychczasowy staż pracy
  • Referencje

Dokumenty aplikacyjne można przesyłać klikając w przycisk Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne