Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Nieruchomości

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 04.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Integrum Management to ogólnopolska firma, druga co do wielkości w Polsce, od 10 lat kompleksowo zajmująca się zarządzaniem nieruchomościami mieszkaniowymi oraz powierzchniami biurowymi.

    Działamy w największych aglomeracjach w Polsce: Warszawie, Trójmieście, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie i Kielcach. Zarządzamy już ponad 1 800 000 m 2.

     W związku z dynamicznym rozwojem naszych struktur poszukujemyvkandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • Administrowanie wspólnotą mieszkaniową
    • Ścisła współpraca z zarządcą nieruchomości oraz zarządem wspólnoty
    • Bieżąca koordynacja prac podwykonawców
    • Współpraca z działem księgowości w zakresie rozliczeń wspólnot
    • Pełnienie dyżurów, bieżąca obsługa mieszkańców
    • Zarządzanie dokumentacją

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunkowe: Zarządzanie Nieruchomościami
    • Min. 1 rok doświadczenia w administrowaniu nieruchomościami
    • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zarządzania wspólnotami mieszkaniowymi
    • Licencja zawodowa zarządcy nieruchomości – mile widziana
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
    • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów
    • Umiejętność zarządzania sobą w czasie, ustalania priorytetów
    • Komunikatywność, otwartość, dynamizm w działaniu
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie
    • Umowę o pracę lub umowę o współpracę
    • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od obsługiwanego pakietu nieruchomości
    • Bogaty pakiet szkoleń i kursów podnoszący kompetencje zawodowe
    • Pracę przy nowoczesnych, prestiżowych nieruchomościach
    • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów

    Zainteresowane osoby zapraszamy do wysyłania CV poprzez przycisk: APLIKUJ

    Informujemy że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Integrum Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych oraz na przekazanie moich danych osobowych do firm redNet Property Group, rednet 24, redNet Dom, Polski Koszyk, tabelaofert.pl,, w celu wykorzystania w okresie do 6 miesięcy, do rekrutacji na inne stanowiska. Przyjmuję do wiadomości, iż przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Integrum Management spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.