Oferta pracy

Administrator Nieruchomości

Grupa ProgresO firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Dla naszego klienta, polskiej Grupy oferującej usługi dla biznesu (outsourcing księgowości, doradztwo finansowe, podatkowe i audyty), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Administrator NieruchomościNumer ref.: AN/LDZ/05/2021

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa przydzielonych budynków (wspólnot mieszkaniowych),
  • Kontrola nad terminowością przeglądów budowlanych,
  • Nadzór nad stanem nieruchomości,
  • Zarządzanie pracami podwykonawców – wyszukiwanie, przygotowywanie umów, zlecanie remontów, kontrola nad ich wykonaniem,
  • Stały kontakt i obsługa informacyjna mieszkańców,
  • Aktualizacja danych w systemie,
  • Nadzór nad prawidłowością zawieranych umów najmu,
  • Kompleksowa obsługa rozliczeń z najemcami,
  • Udział w przygotowaniu i organizacji zebrań Wspólnot Mieszkaniowych i Współwłasności,
  • Prowadzenie książki obiektu budowlanego,
  • Prowadzenie określonej przepisami branżowymi dokumentacji i ewidencji.

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w administrowaniu wspólnotami mieszkaniowymi - warunek konieczny,
  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
  • Praktyczna znajomość przepisów ustawy o własności lokali,
  • Wiedza z zakresu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi,
  • Mile widziana znajomość prawa budowlanego,
  • Umiejętność koordynowania pracy własnej i innych,
  • Umiejętność działania pod presją czasu,
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów jednocześnie,
  • Rzetelność, lojalność i zaangażowanie,
  • Sumienność, komunikatywność,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole
    • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
    • Niezbędne narzędzia pracy: komputer, telefon
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail:kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(malpka)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Grupa Progres to organizaja z polskim kapitałem, która od 2002 roku oferuje nowoczesne rozwiązania HR dla biznesu. Wspieramy firmy na terenie całej Polski w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, optymalizacji procesów, doradztwa i szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne