Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator nieruchomości

ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI ŻUBARDŹ SP Z O O

4 0004 400 brutto / mies.

Generała Tadeusza Kutrzeby 4A

Bałuty

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i obsługa zebrań wspólnot mieszkaniowych

  • zbieranie głosów pod uchwałami podejmowanymi w trybie indywidualnego zbierania głosów

  • zlecanie wykonania wniosków z zebrań Wspólnot Mieszkaniowych oraz nadzór nad ich realizacją

  • nadzór nad zapewnieniem właściwego stanu sanitarno-porządkowego nieruchomości poprzez właściwe zarządzanie umowami na świadczenie usług

  • prowadzenie pełnej dokumentacji formalno – prawnej w zakresie eksploatacyjnym powierzonych nieruchomości oraz wprowadzanie i dbałość o prawidłowy stan danych wprowadzonych do systemu informatycznego

  • załatwianie podań lokatorów we wszelkich sprawach dotyczących właścicieli i wspólnoty

  • przyjmowanie zgłoszeń konserwacyjnych z wpisem do rejestru

  • gromadzenie dokumentacji w teczkach nieruchomości

  • rozliczenie, analiza i kontrola zużycia mediów i usług komunalnych

  • sprawdzanie i rozliczanie faktur

  • odczyty urządzeń pomiarowych

  • współdziałanie z dostawcami w przedmiocie zapewnienia właściwej realizacji umów

  • prowadzenie spraw związanych z instalowaniem wodomierzy

  • prowadzenie analizy zużycia energii cieplnej i elektrycznej w poszczególnych

  • nieruchomościach

  • bieżąca obsługa mieszkańców, udzielanie wszelkich wyjaśnień dotyczących lokali i nieruchomości, potwierdzanie wniosków o dodatki mieszkaniowe

  • windykacja należności poprzez

  • powiadamianie o stanie konta lokalu

  • generowanie i przekazywanie monitów, wezwań do zapłaty i innych

  • dokumentów windykacyjnych

  • przygotowywanie dokumentów niezbędnych do kierowania spraw na drogę

  • sądową

  • kierowanie pism do komornika

  • codzienne przeglądanie poczty elektronicznej i udzielanie odpowiedzi na otrzymane wiadomości

Nasze wymagania

  • wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie techniczne, wyższe

  • umiejętność obsługi komputera

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych

  • dobra organizacja pracy

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów

  • zmysł analityczny

  • zaangażowanie w pracę

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • przyjazną atmosferę w pracy

  • dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego

Zarządzanie Nieruchomościami „Żubardź” sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych oraz nieruchomości współwłasnych. Działamy na rynku od roku 2013 i na terenie Łodzi należymy do jednych z największych zarządców nieruchomości.

Przewiń do profilu firmy