Ta oferta pracy jest nieaktualna od 22 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Administrator Nieruchomości

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 28.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    TBS Małopolska sp. z o. o. powstało w czerwcu 1999 roku.

    Przedmiotem działalności TBS-u jest budowanie własnych budynków mieszkalnych, z mieszkaniami przeznaczonymi na wynajem oraz zarządzanie Wspólnotami Mieszkaniowymi.

    Od 20 lat TBS Małopolska pełni istotną rolę w zaspakajaniu potrzeb mieszkaniowych w Krakowie, Wadowicach i Skawinie.

    Oprócz zarządzania własnymi zasobami mieszkaniowymi TBS Małopolska, na zlecenie Właścicieli, zarządza i administruje Wspólnotami Mieszkaniowymi.

    Opis stanowiska:

    • Kontrola utrzymania prawidłowego stanu technicznego i estetycznego obiektów i terenu
    • Nadzór i koordynacja nad ekipami technicznymi i utrzymania czystości
    • Bieżąca obsługa klientów i załatwianie spraw związanych z funkcjonowaniem nieruchomości

    Wymagania konieczne

    • Wykształcenie średnie lub wyższe
    • Prawo jazdy kat. B + samochód
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point)
    • Umiejętność pracy z Klientem, dobra komunikatywność
    • Umiejętność organizacji pracy

    Wymagania wskazane:

    • Doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami
    • Dodatkowym atutem byłaby znajomość lub doświadczenie w pracy związanej z budownictwem
    • Poczucie estetyki
    • Spostrzegawczość
    • Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości

    Od Kandydata wymagamy także zaangażowania, dyspozycyjności, sumienności, staranności, dyskrecji, wysokiej kultury osobistej oraz wykazywania własnej inicjatywy.

    Oferujemy:

    • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o wyrobionej marce
    • Pracę na pełny etat
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.