Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Administrator nieruchomości mieszkalnych

"24 MANAGEMENT ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI" sp. z o.o.O firmie

6 0008 000 brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma 24 Management Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o., działająca od ponad 10 lat na ogólnopolskim rynku i świadcząca usługi z zakresu zarządzania nieruchomościami poszukuje kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Kompleksowe administrowanie przekazaną do obsługi nieruchomością w tym koordynowanie wszystkich podmiotów współpracujących ze Wspólnotą oraz kontrahentów – firm sprzątających, konserwatorów,
  • Organizacja i nadzór nad wykonaniem kontroli okresowych stanu technicznego budynków i obiektów budowlanych należących do obsługiwanych nieruchomości oraz nad ich remontami,
  • Organizacja i udział w zebraniach właścicieli lokali w obsługiwanych Wspólnotach,
  • Prowadzenie dokumentacji Wspólnoty zgodnie z przepisami prawa powszechnie obowiązującego, zapisami umowy i standardami firmy, weryfikowanie faktur
  • Odczytywanie i wprowadzanie do bazy danych odczytów liczników głównych i lokalowych zgodnie z wymogami wynikającymi z zapisów umowy i standardów firmy,
  • Wizytacje administrowanych nieruchomości, pełnienie dyżurów,
  • Opracowywanie projektów planów gospodarczych, umów, uchwał i regulaminów wewnętrznych Wspólnoty Mieszkaniowej oraz ich opiniowanie,
  • Ścisła współpraca z Zarządami wspólnot, działami księgowości, prawnym oraz technicznym,
  • Dbanie o wizerunek firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • Wiedza praktyczna i teoretyczna w zakresie gospodarowania nieruchomościami, znajomość aktualnych przepisów prawa regulujących działania w ramach zarządzania Wspólnotami Mieszkaniowymi,
  • Dobra znajomość MS Office,
  • Miłe usposobienie, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Doświadczenie i umiejętności w obsłudze klienta,
  • Dyspozycyjność, umiejętność zarządzania czasem,
  • Sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków,
  • Samodzielność i inicjatywa przy rozwiązywaniu problemów,

Mile widziane:

  • Znajomość rachunkowości
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość rozwoju w gronie profesjonalistów,

Ogłoszenie archiwalne